Bałtycka Wyższa Szkoła Humanistyczna

( 5.00 )

Opinie (2)

Postanowiłam zrobić studia podyplomowe z zarządzania

Postanowiłam zrobić studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami. Przejrzałam w internecie ofertę w tym zakresie i wybrałam uczelnie najbliżej mojej miejscowości czyli Poznań, Koszalin i Szczecin. W Poznaniu i Szczecinie było kilka uczelni, które oferowały naukę za dość spore pieniądze. Niestety jako wtedy przyszła matka muszę liczyć się z wydawanymi pieniążkami mimo, że wydatek jest na ważny cel. Wybrałam zatem uczelnię w Koszalinie, który jest najbliżej Szczecinka a za samą naukę życzyli sobie 1200 zł za semestr. Zadzwoniłam do szkoły i powiedziałam, że chciałabym u nich rozpocząć naukę. Pani pokierowała mnie na ich stronę internetową bym ściągnęła stamtąd druki do pobrania. Powiedziała, że mam je wypełnić i wysłać do nich ale mam nie płacić wpisowego. Zapytałam dlaczego. Odpowiedziała, że kierunek nie jest zbyt popularny i nie wiadomo czy go utworzą we wrześniu. Ale jak złożę dokumenty to przynajmniej będą wiedzieli ilu jest chętnych i będą dzwonić z informacją. Tak zrobiłam. W połowie września już zaczęłam się niepokoić ponieważ nie dostałam jeszcze żadnego telefonu i nie wiedziałam co robić dalej. Chyba telepatycznie wywołałam rozmowę ponieważ następnego dnia zadzwoniła do mnie pani z uczelni i poinformowała, że kierunek nie zostanie utworzony. A dzwoni już teraz bym miała jeszcze czas na złożenie dokumentów na innej uczelni. Być może za rok coś utworzą jak będzie więcej chętnych, ale w tym roku zdecydowanie nie. Powiedziała, że jest jej bardzo przykro z tego powodu iż musi odesłać mi dokumenty. Odpowiedziałam jej, że ze względu na ciążę nie będę składała papierów na inną uczelnię i wolę zostać w Koszalinie. Na zakończenie umówiłyśmy się na kontakt telefoniczny w następnym roku. Bardzo miło wspominam prowadzoną z tą panią rozmowę.

Odwiedzałeś ostatnio Bałtycka Wyższa Szkoła Humanistyczna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

(1.00 )

Europejskie Centrum Rozwoju Omega

(0.75 )

Akademia Podlaska

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem