Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie

( 1.00 )

Opinie (1)

Po raz kolejny przekonałam się na własnej skórze

Po raz kolejny przekonałam się na własnej skórze, że stereotyp leniwych osób obsługujących klientów w firmach państwowych jest nadal na porządku dziennym. W związku z koniecznością otrzymania z Sądu „oświadczenia o niekaralności” udałam się do jednej z warszawskich państwowych instytucji w której złożyłam wniosek o wydanie oświadczenia. Podchodząc do okienka zauważyłam znudzoną Panią. Pracownik czytał gazetę z podpartą dwoma rękami głową. Zapytałam uprzejmie czy mogę u niej złożyć dokumenty. Pani po chwili zastanowienia zdjęła jedną rękę z podbródka, a drugą przeczytała złożony przeze mnie wniosek. Pouczyła mnie znudzonym tonem, abym wpisała datę na wniosku. Cała procedura odbyła się w niemiłym i znudzonym tonie. Co prawda otrzymałam wniosek, ale po opuszczeniu budynku sądu czułam, że pracownicy tej instytucji powinni godniej reprezentować nasze Państwo.

Odwiedzałeś ostatnio Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Sąd Rejonowy w Bełchatowie

(0.50 )

Sąd Rejonowy w Gliwicach

(4.00 )

Sąd Rejonowy w Legnicy

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem