Akademia Biznesu MDDP

( 4.50 )

Opinie (2)

Byłam już na 3 szkoleniach

Byłam już na 3 szkoleniach organizowanych przez MDDP. Każde było warte swojej ceny, profesjonalne, dobrze zorganizowane, prowadzone przez rewelacyjnych specjalistów. Polecam.

Byłem na kursie z zakresu zmian podatkowych na 2009 rok

Byłem na kursie z zakresu zmian podatkowych na 2009 rok. Kurs był organizowany w Hotelu Marriott - świetna lokalizacja. Bardzo dobry catering. w Sali było bardzo duszno i pracownicy z firmy szkoleniowej nie sprawdzali tego w trakcie trwania zajęć.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Biznesu MDDP?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(5.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem