4active.pl

( 4.50 )

Opinie (1)

Po zakupie upgrade oprogramowania AutoMapa z wersji Polska

Po zakupie upgrade oprogramowania AutoMapa z wersji Polska na Europa (opłacone kartą kredytową) otrzymałem informację od sprzedawcy w której zwrócił uwagę na fakt, że konto w Automapa traci swoją ważność w dniu 1.11.2008 i że upgrade nie przedłuża tego terminu a aktualizacja roczna kosztuje dla Automapa Polska 89 zł a Automapa Europa 189 zł. Dzięki sugestii pracownika (Pan Wojciech Z.) zaoszczędziłem jako klient 100 zł.

Odwiedzałeś ostatnio 4active.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fujitsu Siemens

(5.00 )

Hewlett-Packard

(2.82 )

Inwazja PC

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem