Dworzec PKP Grodzisk Mazowiecki

( 5.00 )

Opinie (3)

Dworzec PKP w Grodzisku jest bardzo ładnym budynkiem

Dworzec PKP w Grodzisku jest bardzo ładnym budynkiem, jakiś czas temu odnowionym. Niestety nie można mieć dobrego zdania o PKP, jeżeli nie dba się o pasażerów. Rozumiem, że pociągi są poopóźniane, ponieważ trwają prace remontowe. Nie rozumiem tylko takiej sytuacji, kiedy nie ogłasza się przybliżonego czasu przyjazdu pociągu. Stałam na peronie czekając na pociąg do Warszawy i gdybym wiedziała, że będę czekać ponad godzinę, to poszłabym na stację WKD i kolejką dojechała do celu. Myślę, że informacja, to podstawa dobrej obsługi klientów.

Zabytkowy budynek dworca zachęca podróżnych do korzystania

Zabytkowy budynek dworca zachęca podróżnych do korzystania z usług PKP. Natomiast to co się dzieje w środku przyprawia o zawrót głowy. Wrażenia podczas korzystania z holu głównego oraz holu kas 4D. Przeraźliwy smród unoszący się w powietrzu budynku dworca powoduje nagły dopływ adrenaliny. Instynkt obronny nakazuję ucieczkę. Jednak zmuszony do zakupu biletu Kolei Mazowieckich musiałem podjąć walkę z samym sobą. Minuty spędzone w kolejce do kasy sprawiały, że z każdą chwilą stawałem się twardszy i bardziej odporny. Organizm starał się wyłączać, po kolei zmysły, jednak walczyłem. Kupując bilet maiłem wrażenie, że czas się zatrzymał. Udało mi się przekazać moją prośbę o zakup biletu. Pani kasjerka wydawała się zrozumieć i rozpoczęła produkcję biletu. Mówiła coś do mnie jednak nie słyszałem, gdyż podróżny z uwagi na wadliwe działanie systemu nagłośnienia okienek skazany jest na Teatr Pantomimy. Płacąc za bilet moja dusza umierała. Panie jak zwykle z posępną miną. Ale jak tu się uśmiechać jak fetor drąży umysły. Brudne ściany, niedostateczne oświetlenie no i ten SMRÓD. Główny hol dworca z jednym kioskiem. Natomista Bar rodem z PRL. Nikomu nie życzę aby w takich warunkach dojeżdżał do pracy, na spotkania. Czemu dałem aż -4 ponieważ chcę wierzyć, że ktoś z PKP ten list przeczyta, na zachętę.

Odwiedzałeś ostatnio Dworzec PKP Grodzisk Mazowiecki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

PKP

(2.00 )

PKP Intercity

(4.75 )

Metro Warszawskie

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem