A'PROPOS

( 5.00 )

Opinie (1)

Restauracja a'propos jest niewielkim lokalem

Restauracja a'propos jest niewielkim lokalem, gdzie serwują dania kuchni tradycyjnej typu zestawy obiadowe składające się z dwóch dań w bardzo atrakcyjnej cenie, jak również dania kuchni włoskiej typu pizza i różnego rodzaju makarony itp. oraz możliwość zamówienia deseru, kawy, herbaty soków jak również alkoholu. Jedzenie jest zawsze świeże i smaczne. Obsługa jest bardzo miła i sprawna, dlatego czas oczekiwania na zamówienie jest krótki. W lokalu jest wysublimowany wystój i miła atmosfera, dyskretna muzyka i oczywiście zakaz palenia. Toalety są czyste i zawsze we wszystko co potrzebne zaopatrzone. Jedynym ,,mankamentem'' to częsty brak wolnych miejsc i konieczność wcześniejszej rezerwacji stolika.

Odwiedzałeś ostatnio A'PROPOS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.25 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem