Liceum Ogolnokształcące nr V w Dąbrowie Górniczej

( 3.95 )

Opinie (2)

Kiedyś to liceum cieszyło się dobrą renomą

Kiedyś to liceum cieszyło się dobrą renomą. Miało swoje niedociągnięcia, ale nigdzie nie jest idealnie. Niestety teraz dowiedziałam się, że z powodu braku etatów zwalniani są nauczyciele. Co gorsza zwalniani są nauczyciele cenieni przez uczniów (kompetentni i wymagający), a zostają osoby, którym mało zależy na wykształceniu młodzieży.

Odwiedzałeś ostatnio Liceum Ogolnokształcące nr V w Dąbrowie Górniczej?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zespół Szkół Ekonomiczno Gastronomicznych im. J.Piłsudskiego

(4.00 )

Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej

(0.50 )

Liceum Ogólnokształcące VI w Łodzi

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem