Biblioteka w Tczewie

( 5.00 )

Opinie (1)

Jestem zapaloną czytelniczką

Jestem zapaloną czytelniczką, co kilka dni odwiedzam moją bibliotekę w Tczewie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi przez Panią Bibliotekarkę, zarówno w dziale dla dorosłych, jak i w filii dziecięcej. Zawsze poszuka dla mnie interesująca mnie książkę, doradzi w wyborze, zasugeruje jakaś nową pozycję, którą akurat otrzymali. Kilka razy same odłożyły dla mnie książki, na które długo czekałam. Obsługa w pełni profesjonalna, panie zawsze uśmiechnięte. Z przyjemnością chodzę wypożyczać książki :):):)

Odwiedzałeś ostatnio Biblioteka w Tczewie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem