Pole Namiotowe Szymonka

( 1.00 )

Opinie (1)

Pole namiotowe położone w urokliwym miejscu nad jeziorem

Pole namiotowe położone w urokliwym miejscu nad jeziorem Szymoneckim, tuż za kanałami. Niestety na tym kończą się pochwały. Jak na mazurskie standardy miejsce o wiele droższe, niż zazwyczaj. 4zł od osoby-tj. ok 28zł za 7-osobowe tango, a w cenie oprócz brudnego toi-toia nie ma nic. Nawet umywalki. Naczynia myte w wiadrze, w brudnych od resztek jedzenia zaroślach. Za godzinny postój bosman chciał 14zł od łódki. Drożej niż w Mikołajkach. Nie polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Pole Namiotowe Szymonka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem