Administracja Chmura

( 1.00 )

Opinie (1)

U nas dana administracja zarządzała 5 lat budynkiem

U nas dana administracja zarządzała 5 lat budynkiem, po czym minęła gwarancja i okazało się że kominy nam się sypią a administrator umył ręce czekał tylko spokojnie jak skończy się gwarancja na nasz blok u dewelopera. Osoba układowa.Kilka razy zgłaszane awarie. Nie zajęła się wogóle placem zabaw to już nie w ich gestii zdaje się.Podziękowaliśmy danemu panu zbyt późno niektórzy zrobili to wcześniej i lepiej na tym wyszli.Za przeglądy i naprawy płaciliśmy kosmiczne kwoty cóż wszędzie się ma znajomych.Robią wrażenie miłych sympatycznych lecz to tylko pozory.

Odwiedzałeś ostatnio Administracja Chmura?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Wspólnota mieszkaniowa Karolek

(0.50 )

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa

(1.00 )

SM Budowlania Administarcja os. na Wyżynach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem