Adax team

( 5.00 )

Opinie (1)

Od kilku miesięcy przymierzałem się do wyprostowania moich

Od kilku miesięcy przymierzałem się do wyprostowania moich aluminiowych felg, które na skutek dziur na naszych wspaniałych drogach ulęgły zniekształceniu. Do tej wymiany byłem nastawiony bardzo sceptycznie. Zacząłem poszukiwania serwisu, który świadczyłby tą usługę. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, ze generalnie wszystkie serwisy są w stanie spełnić moje oczekiwania. Zależało mi jedynie na czasie z uwagi na planowany urlop. Wybrałem jeden z nich i udałem się pod wskazany adres. Kiedy przybyłem do firmy" Adax team", urzekło mnie przywitanie i czas realizacji. Nastawiony byłem na oczekiwaniu tygodniowe a tu rozczarowanie na plus. Pan obiecał mi gotowe felgi na następny dzień w godzinach południowych. Doznałem szoku. Nic dodać, nic ująć. Jak było obiecane, tak się stało. Polecam

Odwiedzałeś ostatnio Adax team?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem