AGNES Wszystko dla dziecka

( 1.00 )

Opinie (2)

Udałam się do sklepu po rajstopy

Udałam się do sklepu po rajstopy.Wchodząc widziałam że jest ich dużo w różnych wzorach ,ponieważ były wystawione,ale nie miałam sprecyzowane jakie konkretnie chcę kupić.Liczyłam na pomoc sprzedawcy w wyborze,tymczasem pani niemiłym tonem zapytała czego konkretnie szukam.Gdy odpowiedziałam ,że nie wiem i chcę pooglądać kilka wzorów, powiedziała ,że we wzory nie ma.Ja za moment jej pokazałam ładny wzór ,bo odnalazłam ,a ona na to ,że jest to tak stary wzór ,że nawet o nim nie mówi.Uważam ,że to niedopuszczalne,mieć asortyment i nie pokazać go klientowi gdy o to prosi.Po chwili usłyszałam od pani ,że mam się pospieszyć bo zamyka sklep i nie zdąży na autobus,To już mnie przerosło i powiedziałam ,że też pracowałam w sklepie i niedopuszczalne było wyprosić klienta ,choćby był godzinę a przyszedł do sklepu 2 minuty przed zamknięciem.Gdy poprosiłam o rozmowę z przełożonym powiedziała ,że go nie ma i nie będzie i mogę zamienić się z nią miejscem.Była niemiła opryskliwa i niechlujnie ubrana.Jej pośpiech był jednak najbardziej irytujący.

Odwiedzałeś ostatnio AGNES Wszystko dla dziecka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.23 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem