Ado Art

( 4.25 )

Opinie (2)

Byłam w Kinie

Byłam w Kinie, czekając na seans zauważyłam obok sklepu Inglot na pierwszym piętrze galerię sztuki Ado Art. Nigdy wcześniej w niej nie byłam. Galeria nie jest duża, ale bardzo przytulna. Oferują barzdo duży wybór obrazów malowanych na płótnie oczywiście w odpowiednio wysokich cenach. Obsługa barzdo miło i serdecznie mnie przywitała.

Rzadko się zdarza

Rzadko się zdarza, by w centrum handlowym było takie stoisko, a w CH Gemini Park jest! Chodzi o małą galerię sztuki, która w przytulnym i sympatycznym pomieszczeniu oferuje klientom bardzo duży wybór obrazów malowanych na płótnie. Ceny są umiarkowane, więc warto tu zajrzec, gdy szukamy prezentu lub sami chcemy obrazu, jako mozdoby do domu czy mieszkania. Obsługa uprzejma i profesjonalna. Nawet, gdy się tu nic nie kupi, warto zobaczyć, bo niektóre obrazy mogą zachwycić!

Odwiedzałeś ostatnio Ado Art?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pracowni pod Koziołkami

(5.00 )

Experymentarium

(5.00 )

Muzeum Śląska Opolskiego

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem