Alfa

( 2.00 )

Opinie (2)

Do przychodni wybrałam się ponieważ chciałam zrobić

Do przychodni wybrałam się ponieważ chciałam zrobić badania. W rejestracji panie nie były zbyt uprzejme. Zajęte rozmową, dały mi odczuć, że im przeszkadzam. Kiedy wreszcie się zarejestrowałam zapytałam, do której przyjmuje lekarz i otrzymałam odpowiedz „nie wiem”. Udałam się do pokoju lekarskiego doktora, który oznajmił mi, że właśnie kończy pracę. Poprosiłam jednak by wypisał mi badania. Nie był zadowolony, zaczął rzucać pieczątkami, był niemiły, opryskliwy. Wizyta nie należała do przyjemnych ale jednak zostałam przyjęta. W przychodni był porządek, na każdych drzwiach była kartka z imieniem i nazwiskiem lekarzy, podłogi i okna były czyste, były ubikacje dla inwalidów.

Moja cierpliwość się skończyła

Moja cierpliwość się skończyła. Panie pracujące w recepcji powinny być wizytówką firmy i robić wszystko żeby przyciągać klientów niestety robią wszystko ale żeby tych klientów ubywało. Nie pierwszy raz chciałam się dziś zarejestrować do przychodni telefonicznie (jest mi tak wygodniej ponieważ mam małe dziecko i nie muszę go rano zrywać z łóżka i ciągnąć do lekarza ) i nie pierwszy raz usłyszałam od Pani ( która w pracy to była chyba za karę ) że "nie ma numerków do pani doktor", dodam że wczoraj poprosiłam kogoś by zarejestrował mnie będąc w przychodni i również usłyszał że już nie ma numerków. Tak jest bardzo często. Ja już nie wiem o której powinno się tam dzwonić żeby jeszcze coś udało się załatwić a co do dzwonienia to też zupełnie inna bajka, najpierw włącza się jakiś automat który sobie coś tam gada i każe wybierać numerki żeby połączyć się z rejestracją, a jak już wybierze się odpowiedni numerek to czeka i czeka aż ktoś łaskawie odbierze albo i nie Co do pozostałego personelu przychodni to chyba stara się nadrobić zachowanie Pań z recepcji chociaż nie zawsze im to wychodzi.

Odwiedzałeś ostatnio Alfa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.14 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem