Europejskie Centrum Odszkodowań

( 5.00 )

Opinie (21)

zaslużyli na 5 gwiazdek

Udało się!!!! Dostałam odszkodowanie i to jakie!!!!! Cieszę się, że się udało. Już traciłam powoli nadzieję,ale jednak warto było poczekać!!!

polecam

agent się spisał na medal . wszystko załatwił jak trzeba . kontakt bardzo dobry . jak nie mógł rozmawiać to oddzwanial i w ogóle. Firma ok. na pewno w razie potrzeby j3szcze raz skorzystam

SUUUUUUPER!

Wszystko poszło gładko. Dzięki wam miałam pieniądze na długi weekend. Idealnie się wstrzeliliście! Polecam serdecznie!

Super!

Pomoc ogromna ze strony firmy EuCO . Spisali się.Pieniądze z ubezpieczenia odzyskane.Uważam, że warto korzysta z ich usług.

Podpisuje się pod pozytywnymi opiniami

Podpisuje się pod pozytywnymi opiniami. Dostałam odszkodowanie bardzo szybko, w pełnej wysokości.

Ja nie byłem przekonany

Ja nie byłem przekonany, że uda mi się coś wywalczyć, ale agent mi podpowiedział, że w EuCO mają dużo takich spraw jak moja i to jest standard, że na początku ubezpieczalnia nie chce nic wypłacać, nawet jak nie ma racji. W sądzie dostałem nawet więcej.

Ja nie mam zaufania do tych wszystkich małych podejrzanych

Ja nie mam zaufania do tych wszystkich małych podejrzanych firemek od odszkodowań. Jak ktoś chce ryzykować, to jego wybór, ale ja wolałem iść do większej firmy. Jak się weźmie dużą firmę to ubezpieczalnia od razu inaczej gada

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa. Dzięki EuCO odzyskałam należna odszkodowanie od ubezpieczyciela. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Pieniądze wpłynęły na moje konto 7.01.2014r.

Czuję się okradziona i oszukana

Czuję się okradziona i oszukana. Wbrew zapewnieniom nie byłam informowana o postępach postępowania. Poinformowano mnie jedynie raz o kwocie bezspornej jaką proponuje ubezpieczyciel i o tym, że nie zawiera ona kwoty utraconych przeze mnie zarobków. W konsekwencji otrzymałam jako "wywalczone" odszkodowanie (kwotę bezsporną proponowaną przez ubezpieczyciela) 2000 zł pomniejszoną o 25%i o podatek VAT 23%. Przedstawiciel firmy przed podpisaniem rozmowy, zapewniał, że realne odszkodowanie, nie ujmujące potrącenia z pensji jakie miałam w związku ze zwolnieniem zdrowotnym po wypadku, oscyluje w granicy 6-10 tys, zł. Przez ponad rok czekałam,nie otrzymując żadnych informacji od EUCO, na to co dostałabym sama od ubezpieczyciela nie dając pełnomocnictwa firmie, która w moim odczuciu mnie oszukała.

Odwiedzałeś ostatnio Europejskie Centrum Odszkodowań?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(2.75 )

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem