Aesthetic

( 5.00 )

Opinie (1)

Moja obserwacja dotyczy indywidualnej lekcji wizażu

Moja obserwacja dotyczy indywidualnej lekcji wizażu. Po przyjściu na miejsce musiałam chwilę poczekać na otwarcie lokalu, byłam przed czasem. Zarówno przed lokalem jak i w środku było czysto i bardzo ładnie. Pani, która prowadziła zajęcia była miła i ładnie ubrana. W trakcie zajęć prowadziłyśmy rozmowę. Mogłam liczyć na wiele porad, wykonałyśmy kilka rodzajów makijażu. Bardzo miło spędzony czas, dzięki któremu mam większą świadomość jak mam się malować. Do domu dostałam wydruki z różnymi poradami.

Odwiedzałeś ostatnio Aesthetic?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(4.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem