Batucada

( 5.00 )

Opinie (1)

Batucada jest szkołą tańca mającą w swojej ofercie wiele

Batucada jest szkołą tańca mającą w swojej ofercie wiele różnych zajęć. Jest zumba, taniec afro, taniec towarzyski taniec orientalny, a także joga i wiele innych. Zajęcia są skierowane głównie dla dorosłych, jednak kilka z nich jest również dla najmłodszych. Ceny w szkole nie są wygórowane (porównując z innymi tego typu szkołami są na średnim poziomie). Jest to mała szkoła, ma biuro, szatnię, toaletę, no i salę do tańca – ale to jest jej urokiem. W szkole panuje idealny porządek, jest czysto zarówno w szatni jak i w toalecie. Każdy uczestnik otrzymuje przed każdymi zajęciami kluczyk do szatni więc nie trzeba się martwić o pozostawione rzeczy. Po zajęciach można wziąć prysznic w pięknie urządzonej i czystej łazience. W skład kadry wchodzi kilkoro instruktorów w tym jeden z Kuby, którzy są świetnie przygotowani i potrafią przekazać wiedzę, która posiadają. Zajęcia odbywają się głównie popołudniami, więc nie ma problemu żeby zdążyć na nie po pracy. Szkoła mieści się bardzo blisko przystanku tramwajowego więc nie ma problemu z dojechaniem na miejsce. Szkoła godna polecenia!

Odwiedzałeś ostatnio Batucada?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Essence

(4.50 )

Akademia Promocji Tańca

(4.50 )

Magic-Dance

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem