Babyfant

( 3.50 )

Opinie (2)

Jest to sklep z ubraniami

Jest to sklep z ubraniami, akcesoriami, zabawkami i sprzętami zarówno dla dzieci, niemowlaków jak kobiet w ciąży. Sklep ma dużą powierzchnie, jest dobrze zaopatrzony. Pracownicy są pomocni, choć czasem ciężko ich odszukać. Nie są oni też skorzy do negocjacji cen zakupu droższych sprzętów jak np. meble czy wózki. Układ produktów w sklepie jest trochę chaotyczny, szczególnie na poszczególnych działach, czasem trudno jest odszukać konkretny produkt. Ceny są na podobnym poziomie jak w innych sklepach z artykułami dziecięcymi.

W dniu 02

W dniu 02.02.2012 r, wybrałem się do sklepu babyfant w celu zakupu prezentu dla dziecka. interesował mnie koń na biegunach. Po wejsciu do sklepu doznałem oczoplasu. brak jakich kolwiek informacji co gdzie moge znależść. Około 5 minut zajeło mi dotarcie do działu z tego typu zabawkami. Mało klientów w sklepie, Panie zatrudnione w ww sklepie nawet nie zauważył mojej obecności ponieważ było zajetę opwiadanie o swoch powrotach do domu z dnia wczorajszego. Ogólnie sklem dobrze zopatrzony jednak atmosfera zniecheciła mnie do ponownego odwiedzenia ww sklepu.

Odwiedzałeś ostatnio Babyfant?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Berchet

(4.88 )

Baby Land Świat Dziecka

(3.50 )

Baby maxx

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem