Adi

( 4.00 )

Opinie (2)

Adi to osiedlowy sklep spożywczy

Adi to osiedlowy sklep spożywczy. Rozmiarowo jest to mały sklepik, ale zaskakuje różnorodnością asortymentu. Można tam kupić pieczywo, nabiał, warzywa, owoce, prasę, alkohol czy artykuły chemiczne. Ogrom produktów powoduje, że na półkach wszystko jest upchane a do lodówek z mrożonkami ciężko dojść. Najlepiej pytać personel gdzie co jest, bo można stracić sporo czasu na poszukiwania. No i jest tam dość ciasno. Cenowo jest różnie. Część artykułów jest taniej niż u konkurencji, a część drożej. Obsługa dosyć uprzejma, pomocna. Kasjerki starają się nawiązywać rozmowę z klientami. Właściciel wychodząc z zaplecza zawsze wita klientów. Bardzo przyjemnie robi się tam zakupy.

Zwracając uwagę na małe sklepy spożywcze uważam że z tych

Zwracając uwagę na małe sklepy spożywcze uważam że z tych małych sklepików warto kożystac bo podchodzą indiwidualnie do każdego klienta, nie są tak zdeterminowane jak największą obsługą ale jej jakością podam przykład; w kolejce prócz mnie stały jeszcze trzy inne osoby, ale były dwie kasjerki i jedna kasa ale dobre zorganizowanie tych Pań umożliwiło naprawdę szybką obsługę gdyż jedna nabijała na kasę towar a druga z Pań przynosiła ten towar przez co kolejka sprawnie się zmniejszyła a każdy z klientów był szybko obsłuużony. Te wielkie supermarkety powinny brać z nich przykład gdyż najważniejsza jest dobra organizacja pracy i wszyscy będą zadowoleni.

Odwiedzałeś ostatnio Adi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.48 )

Żabka

(3.55 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem