Auto Naprawa Sebastian Domzała

( 5.00 )

Opinie (1)

Mój samochód zaczął dziwnie chodzić pod koniec

Mój samochód zaczął dziwnie chodzić pod koniec października. Wskakiwały mu wysokie obroty, za chwilę opadały, gasł. Zajechałam do mechanika, który zajrzał pod maskę pocmokał, pogadał pod nosem i wycenił naprawę na 300 złotych i na kilka dni samochód zostawić. Ponieważ byłam przed wypłatą umówiłam się na inny termin. W domu przypomniałam sobie, ze niedaleko mnie jest mechanik. Pojechałam do Pana Sebastiana, który podniósł maskę poprawił, powiedział która część jest zepsuta, podał mi cenę za ile ją może kupić, swoją usługę wyceniał i za całość wyszło 90,00 złotych. Nie musiała zostawiać samochodu na kilka dni, tylko na drugi dzień, jak już była część rano zawiozłam samochód a wracając z pracy zabrałam oszczędzając bagatela 210,00 zł :))). Profesjonalna, miła i szybka obsługa

Odwiedzałeś ostatnio Auto Naprawa Sebastian Domzała?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem