Kavo Polska

( 0.50 )

Opinie (1)

Kupiliśmy od firmy Kavo Polska aparat rtg

Kupiliśmy od firmy Kavo Polska aparat rtg. Od początku wycieka z niego olej, co nie zostało naprawione mimo częstych zgłoszeń. Gwarancja już się skończyła, a sprzęt wciąż nie jest na tyle sprawny, żeby personel używał aparatu bez obawy wycieku, niekontrolowanej radiacji, czy wręcz wybuchu urządzenia. Dodam że pracownicy firmy Kavo sugerują nam, że taki wyciek jest w standardzie.... Kolejnym produktem nabytym w firmie Kavo jest wiecznie psujące się oprogramowanie komputerowe do obsługi radiowizjografii. Działa, aczkolwiek wadliwie, na nieco zabytkowym komputerze, który bywał kilkakrotnie wysyłany do Kavo w celu naprawy oprogramowania - z pewnym skutkiem, aczkolwiek nie stuprocentowym. W celu posiadania skutecznie działającego sprzętu do radiowizjografii, nabyliśmy jeden z najnowszych modeli komputera przenośnego, który, uwaga!, okazał się zbyt nowoczesny dla oprogramowania firmy Kavo. Dodam jeszcze że aparatura rtg zamontowana przez tą firmę, po kilku miesiącach ostrożnego (między innymi z powodu wycieku oleju), po prostu spadła ze ściany, a po pojawieniu się obsługi w celu ponownego montarzu, panowie próbowali wymusić ponowna zapłatę.

Odwiedzałeś ostatnio Kavo Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem