Akademia Stylu Tańca

( 4.83 )

Opinie (16)

W środę byliśmy na kolejnych zajęciach z Tańca

W środę byliśmy na kolejnych zajęciach z Tańca Towarzyskiego w Akademii Stylu Tańca Jarosław i Małgorzaty Pleskot. Zajęcia odbywają się w klubie Soviva. Przed zajęciami musieliśmy kupić karnet. Pan Jarosław jak zwykle był bardzo miły i uśmiechnięty. Zapłaciliśmy za karnet i poszliśmy do szatni się przebrać. Na środowych zajęciach przypomnieliśmy sobie do tej pory poznane tańce. Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki. Poźniej zatańczyliśmy foxtrota, cha-chę, walca angielskiego jiva i na koniec walca wiedeńskiego. Cały czas mamy problem z promenadą w foxtrocie i Pan Jarosław podchodził do nas i pokazywał jak ma być zatańczona promenada. Zajęcia były bardzo ciekawe, ale też bardzo nas zmęczyły.

W środę byłam na kolejnych zajęciach Akademii Stylu Tańca

W środę byłam na kolejnych zajęciach Akademii Stylu Tańca na lekcjach tańca towarzyskiego. Akademia jest prowadzona przez Jarosława i Małgorzatę Pleskot. Mieści się w Klubie Soviva na ulicy Racławickiej 9. Na ostatnich zajechać zrobiliśmy mały przegląd tego co umiemy. Zaczęliśmy od cha-chy, następnie zatańczyliśmy jive, blusa (foxtrota), walca angielskiego i walca wiedeńskiego. Najgorzej wychodził mi i mojemu parterowi walc wiedeński. Inni uczestnicy Kursu tez mieli z tym problemy. Instruktor pokazał jeszcze raz wszystkie kroki i dodaliśmy inne elementy. źle mi się tańczyło tego waląca i za bardzo nie wiedziałam dlaczego okazało się, że mój partner stawia krok do przodu od palców a powinien od piety. Instruktor podszedł do nas i pokazał jak powinien stawiać ten krok i stał przy nas aż zaczęło nam wychodzić. Na koniec zajęć jeszcze raz ustaliliśmy, że w następną środę zajęcia się odbędą. Zajęcia były bardzo fajne, bo nauczyliśmy się nowych rzeczy.

W środę uczestniczyliśmy w kolejnych lekcjach Akademii

W środę uczestniczyliśmy w kolejnych lekcjach Akademii Stylu Tańca. Zajęcia odbywają się w klubie Soviva w Świdniku przy ulicy Racławickiej 9. Przed klubem jest niewielki parking, ale staja na nim mieszkańcy okolicznych bloków. Przed zajęciami poszliśmy do szatni przebrać się. Następnie wzeszliśmy my na salę taneczną. Ostatnio zaczął doskwierać mi brak luster. Chciałabym widzieć jak tańczę, a niestety w klubie Soviva nie am luster. Na tych zajęciach po raz kolejny ćwiczyliśmy cha-che i jiva. Trochę już znudziły nam się te tańce. Wprawdzie dodawaliśmy do nich ciągle nowe elementy, ale chcieliśmy już potańczyć inne tańce. Nie mieliśmy problemów z cha- chą, ale niestety pojawiły nam nie problemy w jivie. Cały czas myliły nam się kroki i pan Jarosław, który prowadzi zajęcia podchodził do mojego patera i mówił mu co i jak robi źle. Kiedy mieliśmy problemy z wprowadzeniem uwag w życie instruktor podchodził do nas i pokazywał mojemu partnerowi jak tańczyć, a ja byłam jego partnerką. Zajęcia były bardzo fajne i bardzo nam się podobało, ale znowu tańczyliśmy dwa szybkie tańce i byliśmy bardzo zmęczeni po tym treningu.

W ostatnia środę byliśmy na kolejnych lekcjach tańca

W ostatnia środę byliśmy na kolejnych lekcjach tańca towarzyskiego w Klubie Soviva. Mieści się w nim Akademia Stylu Tańca Małgorzaty i Jarosława Pleskot. Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki. Następnie połowę zajęć przeznaczyliśmy na ćwiczenie cha-chy. Dodaliśmy do niej nowe elementy, które łączyliśmy już samodzielnie z poznanymi krokami. Ponieważ czasami mój partner źle pokazuje mi co chce zrobić, trener pokazywał mu jak zasygnalizować mi jaki krok che zrobić. Po tych sugestiach mój partner tańczył dużo lepiej. Następnie przypomnieliśmy sobie jiva. Na początku stanęliśmy osobno i ćwiczyliśmy podstawowe kroki. Następnie dodaliśmy obroty i sami zaczęliśmy ćwiczyć z muzyką. Kilka razy instruktor podchodził do nas i poprawiał nasze błędy. Po tańcach byliśmy zmęczeni, ale zadowoleni bo zaczyna nam już wychodzić po 2 miesięcznym kursie.

Po raz kolejny uczestniczyłam

Po raz kolejny uczestniczyłam, ze swoim partnerem w kursie tańca towarzyskiego w Akademii Stylu Tańca Jarosława i Małgorzaty Pleskot, która mieści się w Klubie Soviva. Na tych zajęciach uczyliśmy się nowego tańca jakim był walc wiedeński. Na początku Pan Jarosław przeprowadził nam rozgrzewkę. Później dla przypomnienia zatańczyliśmy sobie foxtrota. W trakcie tańca instruktor nas obserwował i podpowiadał co robimy źle i jak to poprawić. Później trener podzielił nas na dwie grupy i pokazywał kroku dla partnerów i dla partnerek. Ponieważ na początku mieszało mi się walcem angielskim Trener podszedł do mnie osobiście i pokazywał kroki. Następnie po kilku próbach osobno zaczęliśmy ćwiczyć w parach na początku bez muzyki, a następnie wsłuchując się w rytm i muzykę. Zajęcia były bardzo ciekawe. bardzo podoba mi się, że Pan Jarosław podchodzi do każdej pary indywidualnie i pomaga w doszlifowaniu techniki.

W środę wieczorem razem z moim chłopakiem poszliśmy na

W środę wieczorem razem z moim chłopakiem poszliśmy na szóstą lekcję tańca towarzyskiego w Akademii Stylu Tańca Jarosława i Małgorzaty Pleskot. Zajęcia odbywają się w Klubie Soviva. Przed Klubem jest bardzo mało miejsc parkingowych i parkują na nim mieszkańcy okolicznego bloku. Weszliśmy do klubu i poszliśmy na pierwsze piętro. Akurat przyszliśmy wcześniej i mieliśmy czas by spokojnie się przebrać i wejść na salę. Zajęcia rozpoczęły się punktualnie o godzinie 20.15. Podczas nich nauczyliśmy się kolejnych elementów jiva i powtarzaliśmy foxtrota. Foxtrot jest ostatnio moim ulubionym tańcem i oddaje mój wewnętrzny charakter. Natomiast nie czuje się dobrze w tańcach takich jak jive. dlatego sprawiał mi duże problemy. Cały czas myliły mi się kroki i podczas treningu trener podchodził do mnie i mówił co robię nie tak. Uważam, ze trening był zbyt intensywny i poczułam się pod koniec już bardzo zmęczona. Pan Jarosław na koniec zaproponował nam przypomnienie sobie Walca angielskiego. Podobało mi się, że na każdych zajęciach trener pokazuje nam nowe elementy i dodatkowo szlifujemy te, które już poznaliśmy. Zajęcia są naprawdę rewelacyjne i jestem zadowolona, ze uczęszczam do tej szkoły tańca.

W środę wieczorem razem z moim chłopakiem poszliśmy na

W środę wieczorem razem z moim chłopakiem poszliśmy na piątą lekcję tańca towarzyskiego w Akademii Stylu Tańca Jarosława i Małgorzaty Pleskot. Zajęcia odbywają się w Klubie Soviva. Przed Klubem jest bardzo mało miejsc parkingowych i parkują na nim mieszkańcy okolicznego bloku. Weszliśmy do klubu i poszliśmy na pierwsze piętro. Ponieważ tydzień temu skończył nam się karnet, poszliśmy do recepcji w celu zakupienia karnetu. Zażartowałam na temat zniżki i dowiedziałam się, że takowa istnieje, jeśli zdecyduje się na karnet na 3 miesiące. Niestety nie posiadałam przy sobie wystarczającej liczby gotówki i postanowiliśmy zakupić karnet na następne 4 wejścia. Poszliśmy do szatni by się przebrać i poszliśmy na salę taneczną. Na tych zajęciach szlifowaliśmy tańce, które poznaliśmy na poprzednich zajęciach. Na początek przypomnieliśmy sobie walca angielskiego, później cha-chę i na końcu foxtrota. Przy pierwszych tańcach nie mieliśmy problemów, ale problemy pojawiły się przy promenadzie w foxtrocie. Pan Jarosław pokazywał mi i mojemu chłopakowi, jakie powinno być trzymanie i jak dawać partnerce znak, że będzie promenada. Wskazówki te bardzo pomogły nam w tańcu. Z zajęć wyszliśmy bardzo zadowoleni.

W środowy wieczór razem z moim chłopakiem poszliśmy na

W środowy wieczór razem z moim chłopakiem poszliśmy na czwartą lekcję tańca towarzyskiego w Akademii Stylu Tańca Jarosława i Małgorzaty Pleskot. Zajęcia odbywają się w Klubie Soviva. Przed Klubem jest bardzo mało miejsc parkingowych i parkują na nim mieszkańcy okolicznego bloku. Weszliśmy do klubu i poszliśmy na pierwsze piętro. Przy recepcji czekał na ans pan Jarosław, który sprawdzał karnety. Podaliśmy mu karnety i zapełniło się ostatnie pole. Poszliśmy do szatni zmienić obuwie. Na zajęcia weszliśmy jako ostatni. Rozpoczęliśmy od krótkiej aczkolwiek bardzo potrzebnej rozgrzewki. Na środowych zajęciach nauczyliśmy się obrotu w prawo w walcu angielskim oraz podstawowego kroku jiva. Walc nie przysporzył mi i mojemu chłopakowi kłopotów, ale schody zaczęły się przy jivie. Non stop myliły mi się kroki i nie dawałam sobie rady. Wtedy pan Jarosław podszedł do mnie i w zwolnionym tempie wszystko jeszcze raz mi pokazał. Musiałam wpaść w jakiś rytm i wtedy było troszeczkę lepiej. Kiedy zdałam sobie jak szybko będę musiała tańczyć ten taniec po włączeniu muzyki znowu pojawiły się schody i kroki ponownie mi się myliły... Wtedy instruktor znowu do mnie podszedł i jeszcze raz wszystko pokazał. Zajęcia bardzo mi się podobały a karnet wykorzystałam bardzo szybko. Karnet to 4 wejścia na zajęcia. Za tydzień będę musiała kupić następny.

W środę odbyły się trzecie zajęcia w Akademii Stylu Tańca

W środę odbyły się trzecie zajęcia w Akademii Stylu Tańca Małgorzaty i Jarosława Pleskot. Na zajęciach, które są prowadzone w klubie Soviva nauczyliśmy się nowych kroków do chachy, foxtrota i walca angielskiego. Zajęcia rozpoczęliśmy od rozgrzewki. o rozgrzewce pan Jarosław przypominał nam jak tańczy się foxtrota i dodaliśmy do niego nowy element - promenadę. Podobało mi się, jak instruktor zachodził nam drogę i partner musiał tańczyć tak by ominąć "przeszkodę". PO przypomnieniu foxtrota, skupiliśmy się na chcachy. Do kroku podstawowego dodaliśmy obroty i ćwiczyliśmy je z rożnymi partnerami. Ostatnim tańcem był walc angielski, w którym powtórzyliśmy krok podstawowy, a za tydzień mamy wykonywać obroty. Bardzo podoba mi się, ze instruktor podchodzi do każdej pary i poprawia jakieś mankamenty. Z niecierpliwością czekam na przyszłotygodniowe zajecia.

Odwiedzałeś ostatnio Akademia Stylu Tańca?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem