Administracja Mieszkań SILESIA

( 3.50 )

Opinie (1)

Rozpoczął się sezon grzewczy i miałam awarie dziś

Rozpoczął się sezon grzewczy i miałam awarie dziś , w czasie gdy nie było mnie w domu. Zadzwoniłam do firmy, który świadczy usługi dla Wspólnoty i przyszedł Pan naprawił odpowietrznik, ale rżdnego zaświadczenia nie wystawił. Zapytałam się go jak mogę zgłosić szkodę, odpowiedział mi żebym zadzwoniła do administracji. więc tak zrobiłam. Pan z technicznego poinformował mnie bardzo opryskliwie, że przeciez wysiało ogłoszenie i miałam byc cały czas w domu i pilnować, czyli widocznie nie mozna pracować, a panele mam sobie sama wymienić.

Odwiedzałeś ostatnio Administracja Mieszkań SILESIA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem