ADAMEX

( 4.00 )

Opinie (6)

Firma ostatnimi czasy bardzo się zmieniła na niekorzyść

Firma ostatnimi czasy bardzo się zmieniła na niekorzyść, już dwukrotnie się rozczarowałam. Zamówiliśmy panele, Państwo Chmielewscy sami mierzyli pomieszczenie w którym miały być położone panele, zamówili, położyliśmy panele i okazało się że zostało nam jeszcze całe 6 paczek paneli, których Pan Chmielewski nie chciał odebrać ( wymówka: nie ma w tej chwili popytu na te panele!!!) Przepraszam bardzo, ale co mnie to obchodzi?! W byle castoramie odbiorą niewykorzystane panele a tu takie coś! Dodam, że panele kosztowały 70zł/m. Drugie podejście jeszcze gorsze, źle wymierzone okna, brak fachowej porady, źle wymierzone siatki (kilka razy szlifował, aż w końcu wepchnął na chama).Pan Chmielewski patrzy tylko, żeby zgarnąć kasę i mieć w d.... klienta. Odradzam współpracę z tym Panem.

Wczoraj odwiedziłem market budowlany w Błoniu i

Wczoraj odwiedziłem market budowlany w Błoniu i...... byłem mile zaskoczony tym, co zobaczyłem.Jest bardzo duży wybór towarów, wszystko ma swoje miejsce w poszczególnych działach (hydrauliczny, elektryczny, farby, lakiery). Każdy znajdzie to, czego potrzebuje.Niestety mam jedno, ale... bardzo długo czekałem na to, aby ktoś zechciał mnie obsłużyć :( , było, co prawda kilka stanowisk do obsługi klienta, natomiast jedna Pani wprowadzała fv, kolejny Pan musiał przygotować towar dla klienta. Jednak mimo tych niedogodności polecam wszystkim przyjazd na zakupy.

Firma bardzo nierzetelna

Firma bardzo nierzetelna, nieprofesjonalna i chyba najdroższa w regionie. Właściciel bardzo opieszały i cwaniakowaty. Towar, który dostarcza jest niezgodny z przedstawioną wcześniej ofertą. Jego podejście do klienta na początku jest dobre bo obiecuje złote góry, później jednak wszystko się zmienia. Zaczynają się problemy z niedokładnością, niezgodnością z zamówieniem itp. Złego słowa natomiast nie można powiedzieć na pracownika - starszego Pana który sam przyznał mi rację. Ogólnie nie polecam.

Odwiedzałeś ostatnio ADAMEX?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Adams

(3.52 )

Tymex

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem