Auto Handel Bronikowski

( 3.50 )

Opinie (1)

Gdy w końvu udało mi się zdać na prawo jazdy wybrałem się z

Gdy w końvu udało mi się zdać na prawo jazdy wybrałem się z żoną na poszukiwanie jakiegoś samochodu dla nas. W związku z tym, że miał być to nasz pierwszy samochód postanowiliśmy kupić jakieś używane auto. Pierwszy komis do którego dotarliśmy znajdował się na utwrdzonym placu i miał widoczną z daleka reklamę. Oglądaliśmy sobie samochody i jednocześnie zastanawialiśmy się kiedyś wyjdzie do nas ktoś z obsług. Opisy na samochodach były niewyraxnioe napisane, a niektórych przypadkach nawet polreślone. Gdy w końcu pojawił się pan, był niezbyt uprzejmy i jakoś niespecjalnei chciał odpowiadać na nasze pytania. Było to zapewne spowodowane faktem, że od razu zapytaliśmu się o jakiś tani samochodzik. W końcu znaleźliśmy fajnego Nissana. Cena wprawdzie była trochę za wysoka, ale pan powiedział, że zadzowni do właśicielki z pytaniem o możliwośc megocjacji ceny. Zostawiliśmy kontakt do nas. Niestety pan się nie odezwał, nie świadczy to o nim najlepiej.

Odwiedzałeś ostatnio Auto Handel Bronikowski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Autokomis "Orzeł"

(3.50 )

Autohandel

(4.00 )

Auto-Plus

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem