ABC Niemowlaka

( 2.17 )

Opinie (11)

W zeszłym roku kupowałam zabawkę pojazd dla dziecka

W zeszłym roku kupowałam zabawkę pojazd dla dziecka. od samego początku mieliśmy z zabawka problemy i zgłaszaliśmy reklamacje. przy pierwszej reklamacji zostaliśmy bardzo źle potraktowani przez kierownika dosłownie chciał nas wyprosić ze sklepu. Wczoraj byliśmy zgłosić reklamacje po raz czwarty i równie źle traktował nas kierownik. Nie pytając nas o nic stwierdził,że zabawka była źle utrzymywana przez okres zimowy, był niemiły nie dał dojść do słowa, przyjął reklamacje ale odszedł od nas praktycznie bez słowa, bardzo nieładnie zachował się wobec nas klientów. Postawiłam same złe oceny ponieważ sprzedawca nie umiał zachować się wobec nas kulturalnie i z szacunkiem.

Odwiedziłam tę hurtownie 2 razy

Odwiedziłam tę hurtownie 2 razy, za pierwszym razem z mężem wybieraliśmy wózek dla dziecka, doradzono nam fachowo. Po jakimś miesiącu zdecydowaliśmy się na jego zakup, byłam bardzo zaskoczona gdyż Pani która nam doradzała za pierwszym razem poznała nas i nawet pamietała który wózek wybieraliśmy, dodam tylko że dużo osób odwiedza tę hurtownie i napewno nie raz jeszcze się do niej wybiorę. Personel jest bardzo kompetentny a ceny towarów nie sa wygórowane

Odwiedzałeś ostatnio ABC Niemowlaka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Berchet

(4.88 )

Baby Land Świat Dziecka

(3.50 )

Baby maxx

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem