A.T.W. Products

( 4.50 )

Opinie (1)

Kupuję kosmetyki w A

Kupuję kosmetyki w A.T.W. od wielu lat, zawsze mam 100% pewności, że w A.T.W. mi dobrze doradą. Znają doskonale właściwości kosmetyków i potrafią dopasować do moich potrzeb, nigdy się nie zawiodłam, zawsze słuchają co mówi klient, jeśli czegoś nie ma aktualnie w sprzedaży - oddzwaniają gdy można już kupić, oferują jakieś zadość uczynienie, mają też bardzo sprawnie działają sprzedaż telefoniczną i internetową na www.atw.com.pl jedyny mankament, to punkt sprzedaży na ul. Ciołka na 3 pietrze

Odwiedzałeś ostatnio A.T.W. Products?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AVON

(3.79 )

Daniella

(5.00 )

DOUGLAS

(3.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem