Solarium Ergoline

( 4.35 )

Opinie (26)

Jakoś obsługi tragiczna

Jakoś obsługi tragiczna,niesympatyczne dziewczyny które nawet dzień dobry nie umieją odpowiedzieć,ostatni raz.

Wchodząc do solarium

Wchodząc do solarium, zostałam przywitana z wielkim entuzjazmem. Pani która obsługiwała w tym czasie solarium była bardzo miła i uśmiechnięta. Jeśli chodzi o lampy są bardzo mocne, zdecydowanie najlepsze w Koszalinie. Cena za minute opalania jest atrakcyjna, szczególnie dla studentów którzy otrzymują zniżkę.

Solarium wyposażone w nowe lampy

Solarium wyposażone w nowe lampy, o różnej charakterystyce. Można wybrać lampy opalające twarz lub całe ciało. Łóżka posiadają przydatne funkcje chłodzące oraz rozprowadzające przyjemną woń, niwelującą zapach typowy dla tego miejsca. Personel składa się z młodych kobiet, które służą pomocą. Cena wyższa niż w pozostałych punktach, ale adekwatna do usługi.

poszłam do solarium sie opalic

poszłam do solarium sie opalic.bardzo czysto i pachnaco.kabiny czysciutkie.w tle leci spokojna muzyka. w pokoju gdzie znajdowała sie kabina był wystawiony papierowy recznik. był tez okulary. pani tam apracujaca była bardzo miła. byłam umowiona na okreslona godzine wiec nie czekałam w kolejce.ceny nie sa wygórowane.miejsce obsługi czyste.

Przejazdem wstąpiłam na solarium

Przejazdem wstąpiłam na solarium. Musiałam bardzo długo czekać, bo przede mną było 4 klientów, a z dwóch dostępnych kabin tylko jedna działała.Pracownica była apatyczna i powolna w przygotowywaniu łóżka dla kolejnych klientów. Cena za minutę jest wysoka, ale samo łóżko opala bardzo dobrze, a w środku kabiny panuje przyjemny wystrój. Niedogodnością jest z pewnością to, że kabina nie posiada zasuwki ani żadnego innego zamykania z wyjątkiem klamki.

Solarium przy ulicy 700

Solarium przy ulicy 700-lcia w centrum Nowogardu. Dobrze widoczne, zaraz przy głównej trasie przez Nowogard. Wchodząc do środka czuć przyjemną atmosferę, jest ciepło i pachnie. Zostałam przywitana przez miłą pracownicę i zostałam od razu obsłużona. Są trzy łóżka w tym jedno stojące i jedno z normami UE. W poczekalni są fotele, stolik, gazety, wieszak na kurtki, można spokojnie usiąść i poczekać. Wszystkie łóżka były wolne więc od razu mogłam iść się opalać. W środku dostępny był tonik, waciki, opaska i gumka do włosów. Była półka żeby wszystko sobie położyć oraz lusterko. Spokojnie się rozebrałam i położyłam. Ustawiłam sobie muzykę, nawiew, czy chce być ochładzana wodą, wyregulowałam gdzie jakie opalanie chcę, na jaką część ciała i włączyłam start. Po zakończeniu czasu ubrałam się spokojnie i odsunęłam roletę. Zostałam miło pożegnana. Efekt myślę, że trochę słaby, używałam lamp tych z normami UE czyli po nich nie ma żadnych czerwonych plam ani oparzeń, efekt lekki zobaczyłam po kilku dniach. Ceny standardowe, ale jest możliwość wykupienia karnetu. Minus za słabą opaleniznę.

Solarium przy ulicy Bankowej w centrum Nowogardu

Solarium przy ulicy Bankowej w centrum Nowogardu. Słabo widoczne, ale jak ktoś się rozejrzy to zauważy na bloku reklamę. Wchodząc do środka czuć przyjemną atmosferę, jest ciepło i pachnie. Zostałam przywitana przez miłą pracownicę i zostałam od razu obsłużona. Są trzy łóżka. W poczekalni są fotele, stolik, gazety, wieszak na kurtki, można spokojnie usiąść i poczekać. Chwilę poczekałam i pracownik gdy łóżko się zwolniło szybko umył urząd i mogła spokojnie wejść. W środku dostępny był tonik, waciki, opaska i gumka do włosów. Była półka żeby wszystko sobie położyć oraz lusterko. Spokojnie się rozebrałam i położyłam. Ustawiłam sobie muzykę, nawiew, czy chce być ochładzana wodą, wyregulowałam gdzie jakie opalanie chcę, na jaką część ciała i włączyłam start. Po zakończeniu czasu ubrałam się spokojnie i odsunęłam roletę. Zostałam miło pożegnana. Efekt myślę, że taki jak powinien być, choć mogę stwierdzić, że lampy nie były już takie mocne jak kiedyś gdy przychodziłam. Ceny standardowe, ale jest możliwość wykupienia karnetu.

W związku z porą roku

W związku z porą roku, brakiem możliwości opalenia się i zbliżającym się sylwestrem moja dziewczyna postanowiła wybrać się do solarium "Ergoline". Zakład mieści się nie daleko salonu fryzjerskiego "Metamorfoza", do którego poszła później ( w związku z czym ja również opiszę go później). Solarium jest raczej mniejsze, urządzone w odcieniach niebieskiego, granatu i różu. Istnieje w nim możliwość zakupienia różnego rodzaju kosmetyków do ciała, ale niestety ich ceny są dość wysokie. Solarium posiada 3 łóżka leżące oraz 2 stojące, a ceny za korzystanie z nich są przeciętne, co mnie zaskoczyło. Solarium obsługuje młoda, niezbyt uprzejma, a nawet raczej arogancka dziewczyna, która swoim zachowanie i wyglądem nie zachęca do ponownej wizyty. Jedyną rzeczą jaka zachęca do powtórnego odwiedzenia są ceny za korzystanie z solarium. I ten fakt powoduje, że pomimo niezbyt dobrej obsługi, moja dziewczyna odwiedza solarium "Ergoline" co jakiś czas.

Gdyż w mojej miejscowości nie ma ładnej i słonecznej

Gdyż w mojej miejscowości nie ma ładnej i słonecznej pogody, moja dziewczyna postanowiła wybrać się do tutejszego solarium "Ergoline". Zakład ten mieści się nie daleko salonu fryzjerskiego "Metamorfoza", do którego poszła później ( w związku z czym ja również opiszę go później). Solarium jest raczej mniejsze, urządzone w odcieniach niebieskiego, granatu i różu. Istnieje w nim możliwość zakupienia różnego rodzaju kosmetyków do ciała, ale niestety ich ceny są dość wysokie. Solarium posiada 3 łóżka leżące oraz 2 stojące, a ceny za korzystanie z nich są przeciętne, co mnie zaskoczyło. Solarium obsługuje młoda, niezbyt uprzejma, a nawet raczej arogancka dziewczyna, która swoim zachowanie i wyglądem nie zachęca do ponownej wizyty. Jedyną rzeczą jaka zachęca do powtórnego odwiedzenia są ceny za korzystanie z solarium. I ten fakt powoduje, że pomimo niezbyt dobrej obsługi, moja dziewczyna odwiedza solarium "Ergoline" co jakiś czas.

Moja dziewczyna prosiła

Moja dziewczyna prosiła, abym dodał opinie na temat solarium do którego często chodzi.Jest nim "Ergoline". Jest ono stosunkowo nie duże (ma 3 łóżka leżące i jedno stojące).Jest to jedno z nielicznych solariów, gdzie po przekroczeniu pewnej kwoty lub sumy wejść dostaje się prezent(najczęściej jakiś kosmetyk) lub rabat(zależy on od wydanej sumy w ciągu miesiąca/ilości wejść)Ceny są stosunkowo nie wielkie.Wystrój jest przyjazny, ładnie komponuje się z całością.Lokalizacja jest dobra, gdyż salon znajduje się w centrum.Obsługa jest miła i uprzejma, jednak czasami zdaża się jej być troszkę arogancką.

Jestem bardzo miło zaskoczony obsługą w solariach sun

Jestem bardzo miło zaskoczony obsługą w solariach sun- line. Ceny są o wiele niższe niż w innym wiodącym solarium w Człuchowie, łóżka są mocne ładnie opalają brązują (a mam bardzo jasną cerę). Jest dość tanio opłaca się karnet, Panie profesjonalnie robią pomiar skóry i dobierają kosmetyki nie wciskając najdroższych i do tego są bardzo miłe, że aż chce się przyjść znów. Do tego jeśli zgubi się karnet nie przepada Ci co w innym solarium niestety mi się zdarzyło. Najważniejsze jest to, że panie z obsługi nie naśmiewają się jak do solarium przychodzi facet tak jak w moim przypadku.

Odwiedzałeś ostatnio Solarium Ergoline?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Solarium KID

(3.75 )

Vera

(4.49 )

Venus

(4.25 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem