Inkubator Przedsiębiorczości

( 4.50 )

Opinie (2)

W związku z chęcią podjęcia i stworzenia działalności

W związku z chęcią podjęcia i stworzenia działalności gospodarczej udałam się do Inkubatora Przedsiębiorczości na WSPA. Pominę kwestię tego iz na stronie internetowej znalazłam informację iż AIP jest czynny od 9-12, po czym na drzwiach był napis z godzinami otwarcia od 10-16. Jeśli chodzi o Pana który nas przyjmował to był on studentem WSPA - miły, sympatyczny i odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Co do samej organizacji przedsiębiorstwa jestem mile zaskoczona warunkami. Wygląd miejsca obsługi oceniam na celujący jako że biuro zostało otwarte dopiero niedawno co.

Celem mojej dzisiejszej wizyty w Inkubatorze było

Celem mojej dzisiejszej wizyty w Inkubatorze było zaniesienie ankiety rekrutacyjnej odnośnie szkolenia w zawodzie asystent ekonomiczny współfinansowanego z EFS. W sekretariacie zostałam poinformowana o terminie naboru i o tym, że być może termin zostanie przedłużony, bo nie ma wystarczającej ilości chętnych. Zostałam obsłużona przez brunetkę w wieku około 40 lat.

Odwiedzałeś ostatnio Inkubator Przedsiębiorczości?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(5.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Europejskie Centrum Edukacji

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem