Market Point

(4.73)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2 z 6)

Niezwykle dobrze zarządzany...
Niezwykle dobrze zarządzany sklep! Z tego co mi wiadomo korzenie ma w Polsce (!) Bogaty asortyment, wszędzie porządek, dużo pracowników, zawsze jest kogo zapytać o pomoc. Oferta jest skierowana dla klasy średniej i "bogatych". Dostaniesz tam zarówno wykwintne jedzenie jak i przeciętne, ale dobrej jakości. Obsługa praktycznie się nie zmienia co może świadczyć o godziwych wynagrodzeniach i dobrej atmosferze pracy - ale mogę się mylić. Ogromny wybór produktów, w tym tych regionalnych, oryginalnych, ciężej dostępnych. Świetny dział z pieczywem - potrafię tam pojechać tylko po ten jeden, jedyny chleb, ale przy okazji wiadomo - cała reszta także ląduje w koszyku. Wielki plus za sezonowe owoce, warzywa. Możesz kupić świeże grzyby czy jagody leśne! Minusy? Jeden - jest drogo. Cóż, w końcu to delikatesy :-)

AnnaMichalina1

07.11.2022

Placówka

Wieliczka, Gabriela Narutowicza 1

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w sklepie...
Obsługa w sklepie Market Point była bardzo dobra, szczególnie w kasach. Kasjerka była miła, uśmiechnięta i bardzo sprawnie skasowała zakupy. Sklep był czysty, a produkty w nim bardzo dobrze rozłożone (łatwo znaleźć potrzebne artykuły). Zastrzeżenia można mieć tylko co do działu mięsnego, bo choć wybór produktów jest szeroki, to pracujące tam pani są mało sympatyczne i niechętnie kroją większe kawałki mięsa na mniejsze porcje.

Klient_AqaQ

03.08.2021

Placówka

Kraków, ul. Pułkownika Francesco Nullo 42

Nie zgadzam się (0)

Market Point

Dane firmy

Kraków

Kraków, ul. Pułkownika Francesco Nullo 42

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Market Point?

Ktoś 15 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Przeciętnie.
Przeciętnie.
Zgadzasz się?