Trójka

(2.71)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (7 z 10)

Duży sklep dobrze...
Duży sklep dobrze zaopatrzony i zatowarowany oraz wyeksponowany . Niskie ceny i zachecajace promocje . Świeże pieczywo warzywa oraz owoce . Niestety obsługa przy kasie zimna i obojętna na klienta . Sklep malo zadbany i niezbyt czysty

Placówka

Kielce, Wyspiańskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Duży sklep dobrze...
Duży sklep dobrze zaopatrzony i zatowarowany oraz wyeksponowany . Niskie ceny i zachecajace promocje . Świeże pieczywo warzywa oraz owoce . Niestety obsługa przy kasie zimna i obojętna na klienta . Sklep malo zadbany i niezbyt czysty .

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Obsługa tragiczna. Robi...
Obsługa tragiczna. Robi łaskę że Cię obsłuży. Wszystkie Panie są niemiłe i uważają że to one dyktuja możliwość zakupów. Nigdy więcej nie pójdę do Trójki.

Niezweryfikowany Klient_7BEO

29.05.2020

Placówka

Kielce, Wyspiańskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Duży sklep, w...
Duży sklep, w miarę dobrze zaopatrzony. Ceny są różne, nie zawsze najniższe. Obsługa tragiczna. Panie na kasie oszukują ludzi nabijając więcej artykułów niż klient kupił. Korzystają z tego, że większość klientów nie zabiera paragonów, wierząc w uczciwość kasjerek. Już parokrotnie w domu zauważyłam, że na paragonie jest więcej niż kupiłam, ale bez sensu było składanie reklamacji. Ostatnio zauważyła i od razu zwróciłam uwagę sprzedawczyni. Zwrócono mi pieniądz, ale nawet nie usłyszałam słowa przepraszam. Po mojej interwencji jeden z klientów stwierdził, że jestem już trzecią osobą dzisiaj, która przy nim zgłasza tego typu reklamacje. Gratuluję Panom Graczkowskim, właścicielom tego sklepu sposobu dorabiania się na klientach, a klientom radzę sprawdzać swoje paragony.

madzia_12

27.07.2017

Placówka

Kielce, Wyspiańskiego 2

Nie zgadzam się (2)
W "Trójce" bywam...
W "Trójce" bywam dość często.Plusy:-atrakcyjne ceny (najtańszy sklep w okolicy w której mieszkam),-częste i bardzo atrakcyjne promocje zwłaszcza w dziale mięsnym oraz warzywnym,-świeżość produktów,-miła obsługa przy kasie,-jeden z niewielu sklepów, który szybko reaguje na dużą liczbę osób przy kasie (niestety w dziale mięsnym już nie)Minusy:-kolejka w dziale mięsnym nie raz wyprowadzała mnie z równowagi (pół godziny stania w kolejce, tylko jedna pani ekspedientka),- nieprzyjemny zapach po wejściu do sklepu (nie wiem skąd się bierze, nie spotkałam się jeszcze z nadpsutym produktem),-wyczuwalna napięta atmosfera między personelemMimo wszystko będę nadal często odwiedzać ten sklep głównie ze względu na niskie ceny i jakość produktów.

Karolina_2100

29.12.2015

Placówka

Kielce, Wyspiańskiego 2

Nie zgadzam się (1)
Do asortymentu i...
Do asortymentu i czystości sklepu nie mam zastrzeżeń. Obsługi natomiast nie oceniem najlepiej, Panie są mało pomocne, wszystkich informacji udzielają z kwaśną miną, nie wyczuwa się w tym uprzejmości a raczej łaskę. Jest to sklep, który często odwiedzam, praktycznie codziennie. Podczas przedwczorajszej wizyty gdy zapytałem o datę ważności która była niewyraźnie nadrukowana na opakowaniu jogurtu, sprzedawczyni wykładająca koło mnie towar na stoisku w sposób nieuprzejmy stwierdziła: "jak tak pisze na opakowaniu to tak jest". Sklep jest bardzo ciasny, przy większej ilości klientów w sklepie trudno się poruszać. Estetyka wnętrza jest bardzo przeciętna.

Andrzej_748

17.04.2014

Placówka

Kielce, Wyspiańskiego 2

Nie zgadzam się (2)
Dość duży sklep...
Dość duży sklep spożywczy, położony w centrum Koziegłów. Jest złożony z jakby dwóch części - w jednej są napoje, mrożonki i gazety, w drugiej pozostałe artykuły spożywcze. Ceny umiarkowane, typowe dla sklepu spożywczego. Wybór towaru niezły, tylko niestety większość słodyczy umieszczona jest za ladą i trzeba o nie prosić. Minusem jest system wejścia - jedne drzwi to wejście, drugie to wyjście, a i tak wszyscy chodzą, jak chcą :)

Mmmarta

28.11.2010

Placówka

Koziegłowy, os. Leśne

Nie zgadzam się (0)

Trójka

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Trójka?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?