EDEN

(4.38)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (100 z 159)

Choć wygląd tego...
Choć wygląd tego sklepu to, ciągle "aura dawnej epoki", jednak obsługa spełnia wymogi współczesnej obsługi (przynajmniej z mojej perspektywy) - życzliwe, przyjazne i uśmiechnięte panie, które zawsze mają "dobre" słowo pod ręką i przyjazne w spełnianiu oczekiwań klienta. Tu, głównie są artykuły spożywcze i wybrane przemysłowe. Zwykle zaopatruję się w świeże, pachnące piekarnią pieczywo i wędliny, które są bardzo dobrej jakości, choć nie tanie, ale to co dobre - kosztuje (cokolwiek to znaczy). panująca pandemia narzuciła pewne rygory i ten sklep ich przestrzega.

DORA_1

31.01.2021

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
1-go lipca przekonałam...
1-go lipca przekonałam się, jak drogo jest w tym sklepie PSS-u. dzień wcześniej byłam w analogicznym (też PSS-u) w Niemodlinie, gdzie smakowicie wyglądające, ciasteczka półfrancuskie kupiłam (na spróbowanie) w cenie 14 zł/kg, były wyśmienite. Gdy tutaj zobaczyłam takie same, ucieszyłam się i poprosiłam o zważenie – trochę więcej niż poprzedniego dnia kupiłam.. jakież było moje zdziwienie, gdy spytałam o cenę i usłyszałam – tylko 16,20/kg – od razu zmniejszyłam ilość w stosunku do zamiaru, bo głupio mi było rezygnować, a sprzedawczyni już pakowała. Lubię chleb od nich, więc na pewno jeszcze na zakupy tu wrócę, ale to nie mieni faktu, iż uważam, że ceny mają, cokolwiek – za wysokie. W sklepie panował ład i porządek, zarówno w asortymencie, jak i innych aspektach. Ekspedientki były miłe grzeczne, chętnie podtrzymywały rozmowę z klientami, nie zakłócało to sprawności obsługi.

DORA_1

06.07.2015

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
W sobotę, przeważnie...
W sobotę, przeważnie obowiązkowo udaję się po chleb do Edenu, sklepu PSS-u, który ma ten wypiek własnej produkcji z zachowaniem tradycyjnego zakwasu i w piecu węglowym. Rankiem, 10 stycznia były tu dwie bardzo sympatyczne pracownice, które w obsłudze, zawsze mogą się poszczycić kulturą i taktem, a miłe słowo i uśmiech, też mają ”na podorędziu”. Szkoda, że sklep nie ma super nowoczesnego wyglądu, ale jest w nim zawsze czysto i estetycznie. Niewiele artykułów tutaj kupuję, ze względu na ceny, ale pieczywo jest ”pierwsza klasa”.

DORA_1

15.01.2015

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
To nie jest...
To nie jest nader nowoczesny sklep w aranżacji, ale gdy tu przybywam, zawsze zastają ład i porządek oraz przyjazne sprzedawczynie, prezentujące dobry nastrój i kulturę względem klientów. Szczególnie smaczne jest tu pieczywo i zawsze świeże, mają je z własnej piekarni. To placówka należąca do PSS-u, nie wszystkie zakupy tu robię, bo jest ona znana z dość wysokich cen, ale pieczywo polecam, bo wypiek pochodzi z tradycyjnej, ”starej” metody, w piecu węglowym. Ta informacja jest dostępna w sklepie, a ich piekarnia znana jest w okolicy, tam też czasem robię zakup pieczywa.

DORA_1

20.11.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i grzeczna, sprawna obsługa, dostępne świeże pieczywo z własnej piekarni, czysta i estetyczna placówka, aczkolwiek bez specjalnie nowoczesnego, ponadstandardowego wyglądu. Szczególnie, jakość pieczywa – polecam (chleb – różne rodzaje, podobnie bułki), chociaż jest nieco droższe niż w innych placówkach, ale wypiekane tradycyjnie, jak za dawnych lat, to przekłada się na jego jakość.

DORA_1

08.10.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Po świeże pieczywo...
Po świeże pieczywo udałam się w sobotę, rankiem 20 września, do sklepu Eden, należącego do PSS-u. To jedyny sklep w okolicy z własną piekarnią, która zachowała tradycyjną formę wypieku chleba na naturalnym zakwasie. Obsługa przyjemna, ekspedientki miłe, grzeczne, uśmiechnięte, każda zadbana, z pełną kulturą podejścia do kupujących. Pieczywo świeże, eksponowane na regałach i w koszach, w estetyce, ładzie i porządku gatunkowym, część chleba pokrojona w kromki. Ogólny wygląd placówki, także był bez zastrzeżeń.

DORA_1

23.09.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
W ostatnim okresie...
W ostatnim okresie znów zaczęłam kupować pieczywo w tym sklepie, nie należącym do najtańszych, ale pieczywo mają smaczne, wypiekane we własnej piekarni, a zadowolenie rodziny jest zawsze na pierwszym miejscu. Rankiem, 29 sierpnia zjawiłam się tutaj, niedogodnością jest brak pełnej możliwości bezpiecznego parkowania, ale warto pokombinować dla dobrej jakości chleba, bułek. Obsługa miła i grzeczna, niemal od ręki, bo tu bardzo rzadko zdarza mi się, abym trafiła na dużą ilość klientów. W sklepie czysto i przestrzennie.

DORA_1

01.09.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Dawno nie kupowałam...
Dawno nie kupowałam bułek pizze-rek, bo zwyczajnie przejadły się domownikom, ale gdy tylko znów zapragnęli, udałam się do Edenu, sklepu, który może się pochwalić bardzo dobrą jakością tych produktów, wypiekanych we własnej piekarni. Były świeże, obok innych gatunków pieczywa, w sklepie panował porządek, a obsługa odbyła się sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Pracownice w jasnych fartuszkach, miłe, uśmiechnięte i kompetentne.

DORA_1

23.08.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Czasem robię drobne...
Czasem robię drobne zakupy w tym sklepie, najczęściej są to wtedy artykuły, tzw. pierwszej potrzeby – pieczywo (mają własną piekarnię z tradycyjnymi recepturami – to zasadniczy plus) i ewentualnie coś jeszcze. Choć jest tutaj różnorodne zaopatrzenie spożywczo-przemysłowe, to znaczna większość cen jest wyższa niż w wielu innych sklepach. 11-go wstąpiłam, aby kupić chleb i bułki z rana, były świeże, pachnące wypieki, umieszczone na widocznym miejscu w ładzie i porządku. Miłe i grzeczne ekspedientki uzupełniały się w obsłudze – jedna kasowała, druga podawała artykuły, znajdujące się w zasięgu stanowiska kasowe, inne trzeba było sobie wziąć samemu, ten sklep to rodzaj sam-u. do niedawna były tu 2 stanowiska obsługi kasowej, od pewnego czasu jest tylko jedno, co trochę dziwi, ale jeśli ruch klientów zmalał to działanie jest uzasadnione. Tego dnia nie było kolejki, więc sprawnie zostałam obsłużona, a sklep był przejrzysty i uporządkowany.

DORA_1

14.08.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Mankamentem tego sklepu...
Mankamentem tego sklepu jest parkowanie przy nim, ale rankiem, w sobotę 26 VII, nie było problemu, być może ze względu na dość wczesną porę, gdy zjawiłam się tutaj po chleb i drobne pieczywo. Wchodzących witały uśmiechnięte sprzedawczynie, w sklepie panował porządek handlowy, a świeżego pieczywa było pod dostatkiem. Obsługa sprawna, w sympatycznej atmosferze handlowej, udane zakupy, pełen komfort.

DORA_1

30.07.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
W dniu 5...
W dniu 5 lipca, sobotnio niedzielne zaopatrzenie w pieczywo, zrobiłam w PSS-owskim sklepie Eden. Różnorodne gatunki chleba na półkach regału z pieczywem, bułki w koszach – białych i czyściutkich, obsługa przyjemna, kompetencje pracownic nienaganne, podobnie jak ich wygląd. Placówka, w ogólnym wyglądzie, także nie budziła moich zastrzeżeń, czysto, sporo przestrzeni, przy wejściu do sklepu, dostępne koszyki, a produkty spożywcze były oddzielone od przemysłowych. To nie jest super nowoczesny sklep, ale zasługuje na wysoką ocenę.

DORA_1

08.07.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Domownikom przejadły się...
Domownikom przejadły się bułeczki z EKO, zapragnęli chleba, więc udałam się do Eden-u, aby kupić chleb wypiekany tradycyjnie, w piecu węglowym, na naturalnym zakwasie. W miasteczku jest to możliwe tylko dzięki piekarni PSS-u, do której należy sklep Eden, dawniej nazywany tak przez mieszkańców, od dość dawna nazwany tak przez PSS, co uwidacznia stosowny napis. Miła i grzeczna obsługa, panie w fartuszkach, zadbane, uśmiechnięte. Pieczywo w sporym wyborze, ułożone na półkach, bułki w koszach. Czysto i estetycznie w sklepie, ład i porządek handlowy oraz przejrzystość ekspozycyjna.

DORA_1

06.07.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Do Edenu udałam...
Do Edenu udałam się aby kupić pyzy z mięsem, ten produkt jest tutaj w bardzo dobrej jakości smakowej i cenowo też jest ”bez szaleństwa”, w dodatku można kupić oczekiwaną ilość w sztukach do zważenia, nie jak w innych placówkach, pełne opakowania. Obsługa miła, ukierunkowana życzliwie na klienta, przyjazna atmosfera i sprawność pracownic. Sklep estetyczny, było w nim czysto i przyjemnie chłodnawo, co w tym upalnym dniu – 10 czerwca, miało istotne znaczenie.

DORA_1

12.06.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Wstąpiłam z rana...
Wstąpiłam z rana do Edenu w nadziei kupna świeżych bułeczek i nie zawiodłam się, w dodatku nowe gatunki chleba oferowano (z własnego PSS - owskiego wypieku), ekspedientki umiejętnie oferowały klientom bez tzw. wciskania, sama też się skusiłam. Obsługa była miła, trochę w radosnym nastroju, z uśmiechem, nawet żartem. Mankamentem było jedno stanowisko kasowe, kiedyś były tu dwa, teraz sprawność obsługi trochę się zachwiała, ale sympatyczna atmosfera zdawała się to niwelować. W sklepie porządek handlowy panował, oddzielne stanowisko dla wędlin, inne artykuły tez pogrupowane. To rodzaj sklepu samoobsługowego, ale w czasie mojej wizyty większość kupujących była zainteresowana pieczywem, które znajduje się przy stanowisku kasowym.

DORA_1

26.05.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Po tzw. długim...
Po tzw. długim weekendzie (1-4 V) raczej trudno było z rana, następnego dnia o przyzwoite pieczywo na śniadanie do pracy, dlatego 5 maja wstąpiłam do Edenu, sklepu który od wczesnych godzin rannych jest czynny i zwykle duży wybór różnorodności piekarniczych ma w sprzedaży. Bardzo miła i grzeczna w pełni profesjonalna obsługa, w sklepie porządek, chwila czasu i mogłam udać się do pracy zaopatrzona w świeże bułeczki.

DORA_1

11.05.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Tak się złożyło,...
Tak się złożyło, że pomimo soboty (26 IV) musiałam do pracy jechać i po drodze wstąpiłam do Edenu aby kupić pieczywo do domu i też jakąś bułkę na śniadanie. Miła i grzeczna obsługa, ład i porządek w ekspozycjach, wybór wypieków mnie zadowolił, więc nieuczciwym byłoby nisko ocenić placówkę, tym bardziej, że atmosfera obsługi bardzo sympatyczna.

DORA_1

01.05.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
W Wielki Piątek...
W Wielki Piątek 18 IV udałam się to sklepu Eden aby kupić śledzie po wiejsku, gotowe do spożycia. Jak sięgnę pamięcią, niemal zawsze tu kupuję ten produkt ze względu na jego jakość i cenę, moim zdaniem i mojej rodziny jest tu najsmaczniejszy. Zapakowano mi należycie, tak aby aromat nie ”rozniósł” się po całej torbie. Obsługa profesjonalna, grzeczna i miła, ogólnie – sympatyczna atmosfera sklepu, ład i porządek handlowy.

DORA_1

23.04.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Będąc w okolicy...
Będąc w okolicy zajrzałam do sklepu Eden, mając nadzieję na kupno zwykłych bułek własnego wypieku lub chleba. Obsługa grzeczna, powitanie po wejściu, chlebek wg uznania klienta – bardziej lub mniej wypieczony, z makiem, sezamem lub bez ziaren, sympatyczna atmosfera, sprawna obsługa z pożegnaniem na koniec. Wygląd ogólny sklepu w dniu 17 IV, bez zastrzeżeń, prasa w jednym miejscu, mrożonki w innym, stoisko z wędlinami oddzielne i tym podobne pozostałe rozmieszczenie artykułów.

DORA_1

22.04.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Mankamentem tego sklepu...
Mankamentem tego sklepu jest prawie brak miejsca bezpiecznego parkowania, jedynie kilka stanowisk, a pozostałe samochody parkują na ulicy jednokierunkowej, tuż za skrzyżowaniem. Zaopatrzenie w świeże pieczywo z rana jest rewelacyjne, w dniu 16 IV były różne bułki, tzw. zwykłe i nadziewane oraz pizzerki. Obsługa bardzo miła, pełna kultury i sprawna. Pieczywo eksponowane w ładzie i estetyce na widocznym miejscu.

DORA_1

19.04.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)
Nic dodać, nic...
Nic dodać, nic ująć po małych porannych zakupach (jogurt, bułeczka, też chleb przy okazji), zanim jeszcze do pracy się udałam. Dwie miłe i sympatyczne panie, grzeczne w pełni kultury obsługi – uśmiech na twarzach, radosne usposobienie, elegancki wygląd. Byłam tu tylko po pieczywo, którego był spory wybór – świeże i pachnące, ułożone w porządku ekspozycyjnym dla klientów. Sprawnie, grzecznie i w przyjemnej atmosferze.

DORA_1

29.03.2014

Placówka

Grodków, Chrobrego 1

Nie zgadzam się (0)

EDEN

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż EDEN?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Choć wygląd tego...
Choć wygląd tego sklepu to, ciągle "aura dawnej epoki", jednak obsługa spełnia wymogi współczesnej obsługi (przynajmniej z mojej perspektywy) - życzliwe, przyjazne i uśmiechnięte panie, które zawsze mają "dobre" słowo pod ręką i przyjazne w spełnianiu oczekiwań klienta. Tu, głównie są artykuły spożywcze i wybrane przemysłowe. Zwykle zaopatruję się w świeże, pachnące piekarnią pieczywo i wędliny, które są bardzo dobrej jakości, choć nie tanie, ale to co dobre - kosztuje (cokolwiek to znaczy). panująca pandemia narzuciła pewne rygory i ten sklep ich przestrzega.