Restauracja Radiowa

(4.67)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 5)

Restauracja mieści się...
Restauracja mieści się w budynku Radia Kraków,na parterze. Widoczne z dala przyciemniane szklane witryny zachęcają by wejść do środka, jadąc alejami widzimy napis informujący w jakich godzinach jest czynne. Byłam akurat na recepcji Radia załatwić sprawę, a że dzień zaczął się sympatycznie nic nie stało na przeszkodzie, by na chwilę odpocząć przy dobrej kawie i ciastku na dziedzińcu radiowej restauracji. Złożone przeze mnie zamówienie przy kasie odebrała miła pani. Wcześniej poprosiłam o pomoc w wyborze kawy, uzyskałam informację jaka pojemność, moc, ze wskazaniem na filiżanki, by łatwiej było dokonać wyboru. Cennik menu wystawiony na przeciwko kasy w formie tablicy, to co akurat jest polecane jako danie dnia albo szczególnie polecane, bowiem była pora obiadu miało swoje odzwierciedlenie na wystawionej obok kas tablicy, gdzie ręcznie napisana była oferta. Jednak dziś mój wybór padł na kawę i ciastko, te ostatnie wyglądały świeżo i apetycznie umieszczone za szklaną witryną lady. Duży wybór ciast, deserów. Zamówienie dostaję sprawnie, szybko. Transakcja kartą akceptowana, zamówienie należy odebrać samemu, są tace by przenieść sobie do pobliskiego stolika, czy też delektować się na dziedzińcu radiowym, gdzie wystawione i przygotowane są wygodne stoliki i fotele. Zauważyłam, że przy ladzie dostępna była prasa codzienna, co prawdę z soboty, ale ważne, że ktoś z obsługi pomyślał o takim rozwiązaniu. Ciastko i kawa smaczne. Na stoliku dostępne serwetki, blaty czyste. Zasada tego miejsca jest taka, że obsługa prosi, by po posiłku odnosić naczynia. Nie ma wydzielonego miejsca, ale staram się zazwyczaj odłożyć bliżej okienka, gdzie jest zaplecze kuchni. Pani która akurat tam była uprzejmie podziękowała za zwrot naczyń. Dostępne menu tego miejsca urozmaicone, posiłki smaczne, ceny przyjazne. Polecam ze względu na miłą, kompetentną obsługę oraz ciszę i spokój miejsca.

czystairlandia

06.06.2012

Placówka

Kraków, Aleja Słowackiego 22

Nie zgadzam się (3)
Po załatwianiu sprawy...
Po załatwianiu sprawy na recepcji radia, postanowiłam nie prędko wychodzić, gdyż skusiła mnie pogoda i możliwość popołudniowej kawy z miejscowej restauracji na dziedzińcu radia. Zdarzyło mi się już kilkukrotnie, że w tym miejscu zatrzymałam się na chwilę aby jeść obiad. Miejsce warte polecenia, umiejscowione w charakterystycznym budynku Radia Kraków na parterze. Sala restauracyjna na pierwszy rzut raczej sprawia wrażenie stołówki pracowniczej, stoliki czyste, schludno. W pogodne dni można poddać się konsumpcji na dziedzińcu, wygodne stoliki. Szkoda, że odbywające się tutaj koncerty muzyki są tylko w letnie przedpołudnia niedziele, a w tygodniu przebywając na dziedzińcu nie można posłuchać audycji, muzyki z rozgłośni Radia Kraków. Kawę, obiad należy zamawiać samemu podchodząc do lady. Przy ladzie rozmieszczone ulotki z ofertą restauracji, tablica z cenami czytelna, przed ladą czytelna tablica z aktualnymi promocjami dnia -podane ceny. Obsługa grzeczna, szybko składam zamówienie, mimo wielu gości sprawnie obsługuje. Czas oczekiwania na zamówienie gdy drugie danie na zamówienie ok. 10 minut - obiad świeży, pachnący. Szkoda, że trzeba samemu pilnować kiedy danie jest już gotowe, nie ma systemu obsługi kelnerskiej, numer zamówienia też np. nie jest wyświetlany na tablicy, bo jej po prostu nie ma, nie ma rozwiązania w formie zapowiedzi słownej /takie rozwiązanie z tego co pamiętam działało kilka lat temu/. Minus za brak miejsca, gdzie po posiłku można odstawić naczynia, brak informacji na drzwiach - naklejki, że można płacić kartą. Miejsce polecam kawa, ciasta pyszne, obiady w rozsądnej cenie, smaczne.

czystairlandia

04.07.2011

Placówka

Kraków, Aleja Słowackiego 22

Nie zgadzam się (3)
Lokal "Radiowa" znam...
Lokal "Radiowa" znam już od dobrych kilku lat. Niedawno restauracja przeszła generalny remont wnętrza, co sprawiło, że stała się jeszcze bardziej przytulna i przyciągająca. W lokalu panuje wspaniała atmosfera. Odkąd pamiętam na wysokim poziomie stoi kuchnia, porcje są duże, sycące i stosunkowo niedrogie. Na zamówione posiłki nie czeka się długo i nie zdarzyło mi się jeszcze, aby jakiegoś dania nie można było dostać. Alkohole - potężny wybór, różne rodzaje piw, duży wybór win, wódek, whisky, itp. Bardzo smaczne i dobrze podane drinki, desery, jak również ciepłe napoje. Dość istotną kwestią jest personel. Restauracja zatrudnia zawsze atrakcyjne i miłe kelnerki, choć rotacja jest dość częsta, co odbija się minimalnie na pełnej orientacji obsługi co do serwowanych dań, itp. Generalnie lokal bardzo przyjemny, w mojej opinii jeden z najlepszych w okolicach centrum Opola, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych.

zarejestrowany-uzytkownik

06.10.2010

Placówka

Opole, Strzelców Bytomskich 8

Nie zgadzam się (8)

Restauracja Radiowa

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Restauracja Radiowa?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie.