Profi - Lingua

(4.84)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (161 z 221)

Polecam
Polecam

Niutektakmimow

15.02.2024

Placówka

Gdynia, Armii Krajowej 13/4

Nie zgadzam się (0)
Oprócz książkowego języka...
Oprócz książkowego języka angielskiego na zajęciach sporo idiomów i kolokwializmów popartych "żywymi" przykładami z filmów czy gazet. Takie podejście to dla mnie nowość i bardzo mi się spodobało więc ode mnie 5 gwiazdek :) Obsługa w sekretariacie bezproblemowa.

Błażej Nowak

23.12.2022

Placówka

Kraków, Podwale 7

Nie zgadzam się (0)
Bardzo fajna szkoła...
Bardzo fajna szkoła w szczególności sposób prowadzenia zajęć. Lekcje są kreatywne nie tylko podręczniki dużo materiałów dodatkowych mieliśmy na zajęciach były też różne filmy artykuły etc. Nastawiona byłam na poznanie nowych słówek i poprawę płynności w mówieniu i jestem usatysfakcjonowana ;)

skakanka

19.12.2022

Placówka

Wrocław, Ruska 11/12

Nie zgadzam się (0)
Polecam szkołe Profi...
Polecam szkołe Profi Lingua! Moje dziecko chodziło do tej szkoły na zajęcia z angielskiego chętnie, a to uważam za połowe sukcesu. Lektorzy super i chętnie rozmawiają z rodzicami na temat postępów problemów i tak dalej. Widać że to szkoła językowa z pasją a nie tylko dla kasa kasa kasa.

nika64101

14.12.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Super lokalizacja szkoły...
Super lokalizacja szkoły w Rzeszowie - samo centrum. Plus, że czynne też w soboty. Kurs ang spoko, ciekawy i zróżnicowany. Nasz lektor też z fajnym podejściem do nauki, wspaniale rozładowuje atmosferę na początku zajęć. Polecam!

tymcio-ser

13.12.2022

Placówka

Rzeszów, Rynek 15

Nie zgadzam się (0)
Polecam kurs angielskiego...
Polecam kurs angielskiego dla dzieci "bajkowy angielski". Córeczka śpiewa sobie pod nosem słówka po angielsku bardzo lubi pozostałe dzieci z grupy. Lekcje nie są zbyt długie więc dzieci nie tracą zainteresowania. Lektorzy z super podejściem pedagogicznym i wiedzą jak postępować z dzieciakami. Cenowo bardzo atrakcyjnie.

renias1614

12.12.2022

Placówka

Gdynia, Armii Krajowej 13/4

Nie zgadzam się (0)
Przez pracę zdecydowałem...
Przez pracę zdecydowałem się na kurs niemieckiego indywidualny online. Jestem jak do tej pory zadowolony mam zaangażowanego i po prostu miłego lektora. Przez pierwsze dwie lekcje jeszcze trochę po polsku ale potem już tylko po niemiecku (nie zaczynałem o zera). Cenowo jak na kurs indywidualny bardzo atrakcyjnie

Januszex

06.12.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Chodziłam na kurs...
Chodziłam na kurs wakacyjny z angielskiego. Szkoła językowa z fajną atmosferą i zaangażowanymi lektorami. Salki do nauki mogłyby być ciut większe. Po nowym roku planuję wrócić na kurs bo chce podejść do egzaminu na certyfikat.

Wojna

05.12.2022

Placówka

Wrocław, Ruska 11/12

Nie zgadzam się (0)
Najlepsza szkoła językowa,...
Najlepsza szkoła językowa, w jakiej byłam. A byłam w trzech różnych :) Bardzo dobra atmosfera na zajęciach. Sala do nauka bardzo wygodna i ładna. Po kursie w końcu zaczęłam rozumieć gramatykę. Chodziłam na kurs ang i skończyłam na poziomie c1 (zdałam egzamin i otrzymałam certyfikat).

Dymkowa

02.12.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kurs z języka...
Kurs z języka niemieckiego mi się podobał. Miałem super grupę i super lektora. Ciekawie zajęcia prowadzone i z jajem. Zapamiętywanie słówek ułatwione przez użycie skojarzeń i scenek z filmów i seriali w tym z mojego ulubionego serialu Dark. Cenowo ok. Bardzo miła obsługa i taka kontaktowa nie siedzą jak te kołki w sekretariacie da się wszystko załatwić bez problemu.

PrzelotnyŚnieg

02.12.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Dobra lokalizacja i...
Dobra lokalizacja i bardzo ładne i sprzyjające nauce salki. Pomocna i miła obsługa sekretariatu, a dla mnie to bardzo ważne. Zajęcia z języka angielskiego ciekawe, lektor nie zanudza. Jestem jeszcze w trakcie kursu ale już teraz widzę poprawę. Przełamuję powoli swoją barierę z mówieniem po angielsku :) Polecam te szkołę !

pieczarkowa

01.12.2022

Placówka

Kraków, Podwale 7

Nie zgadzam się (0)
Dobrze wspominam kurs...
Dobrze wspominam kurs z hiszpańskiego w tej szkole. Na pierwszych zajęciach były testy, że móc określić poziom językowy poszczególnych osób w grupie i przypisać je do odpowiedniej grupy zaawansowania. Lektorzy na zajęcia przychodzili punktualnie i nie pamiętam żeby były jakieś problemy związane z organizacją zajęć albo w sekretariacie. Zakończyłam kurs bo się przeprowadziłem ale zamierzam wrócić na zajęcia online.

rnawolarskie

21.11.2022

Placówka

Łódź, ul. Piotrkowska 72

Nie zgadzam się (0)
Oceniam kurs dla...
Oceniam kurs dla dzieci 6-12 lat: dzieci mają ciekawie prowadzone lekcje w kreatywny sposób. Czas trwania zajęć jest w mojej opinii idealny nie za długo nie za krótko. Córa zadowolona z zajęć raczej chętnie wraca i bardzo polubiła Panią lektorkę. Kurs kontynuujemy

żuczek

18.11.2022

Placówka

Rzeszów, Rynek 15

Nie zgadzam się (0)
Zajęcia w porządku,...
Zajęcia w porządku, dobra atmosfera. Lektor ok. 5/5

Maślanka

17.11.2022

Placówka

Rzeszów, Rynek 15

Nie zgadzam się (0)
Bardzo ładna i...
Bardzo ładna i nowoczesna szkoła oraz zadbane salki. Moje dziecko uczęszcza na angielski z disneyem dwa razy w tygodniu. Lekcje nie są za długie moim zdaniem, co jest na plus no bo dzieciaki jak to dzieciaki się nie skupiają tak jak dorosły. Pierwsze efekty już są, mała jak śpiewa to głównie po angielsku ;) Jedyny mankament to koszt kursu.

chowderka

16.11.2022

Placówka

Wrocław, Ruska 11/12

Nie zgadzam się (0)
Jestem jeszcze w...
Jestem jeszcze w trakcie kursu ale już teraz mogę powiedzieć że szkoła ma całkiem wysoki poziom i zajęcia dają efekty. Ja je widzę i lektor też, bo mam regularny feedback co do postępów w nauce. Dużo interakcji i nacisk na mówienie pomiędzy członkami grupy też. Panie w sekretariacie bardzo miłe i pomocne, w sumie każda sprawa załatwiona bez zwłoki, nawet te "problematyczne". Jak na razie jestem zadowolona

elizkaW11

16.11.2022

Placówka

Łódź, ul. Piotrkowska 72

Nie zgadzam się (0)
Zajęcia na które...
Zajęcia na które chodziłam to był kurs indywidualny języka ang. Fajnie że można było sobie ustalić lekcje bo mam pracę w niestandardowych godzinach raz tak a raz tak, wiec zależało mi na indywidualnym nauczaniu. Dobre podejście lektora i w końcu po zajęciach 1 do 1 opanowałam gramatyke ang. Kurs zamierzam kontynuować bo chcę podejść do egzaminu i uzyskać certyfikat

Edzia09

15.11.2022

Placówka

Kraków, Podwale 7

Nie zgadzam się (0)
Chodziłam na niemiecki...
Chodziłam na niemiecki od poziomu najniższego czyli a1. Nasz lektor bardzo sympatyczny i całkiem inaczej podchodzi do nauki niż nauczuciele których pamiętam z normalnej szkoły. Na zajęciach mamy dodatkowe materiały a nie tylko książka oraz nacisk na mówienie. Kurs sam w sobie oceniam ok :) Plus za fajne nowoczesne salki do nauki, mogłabym tam dłużej siedzieć niż 60min

PatrycjaKatana

14.11.2022

Placówka

Warszawa, ul. Zielna 41/43

Nie zgadzam się (0)
Bardzo fajnie prowadzone...
Bardzo fajnie prowadzone zajęcia na kursie języka angielskiego fast&smart. Małe grupki, lektorzy mili i uśmiechnięci. Sale do nauki też ok.

kapusta1994

10.11.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jak dla mnie...
Jak dla mnie bardzo dobra szkoła, trochę się obawiałam kursu (hiszpański) bo nie miałam wcześniej styczności z językiem i nie wiedziałam czy dam radę. Obawy były całkiem niepotrzebne, bo zarówno grupa bardzo fajna i lektor również. No i język też nawet łatwy ;) Atmosfera była bardzo dobra, po zajęciach też mogłam złapać lektora i dopytać o coś czego nie wiedziałam, nie było z tym problemu. Plus za godziny zajęć dla mnie idealne

Backa

04.11.2022

Placówka

Gdańsk, Heweliusza 11

Nie zgadzam się (0)

Profi - Lingua

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Profi - Lingua?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo źle.
Bardzo źle.