Onet.pl

(3.91)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (151 z 158)

Polecam
Polecam

Pyjter

11.01.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Normalna, zgdna ze...
Normalna, zgdna ze standardami forma kontaktu z portalem.

Szymon_400

03.11.2020

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Na portalu można...
Na portalu można uzyskać wiele najnowszych informacji. Strona jest jasna, czytelna. Informacje są zazwyczaj wiarygodne.

Niezweryfikowany Klient_p1YC

23.04.2020

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Lubię oglądać wywiady...
Lubię oglądać wywiady prowadzone z ramach programu onet rano. Wszyscy prowadzący są dobrymi dziennikarzami, programy są ciekawe.

coc_5159

21.04.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kontakt sprawny, szybki,...
Kontakt sprawny, szybki, rzetelny

N.R.7

06.11.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nowoczesną i wygodną...
Nowoczesną i wygodną formę kartek z życzeniami oferuje portal Onet.pl za pośrednictwem strony kartki.onet.pl. Zależnie od okoliczności – zasób jest ogromny, a do wyboru są tradycyjne i animowane formy, bardzo ładne, niektóre wręcz efektowne. Można je upiększać, zdobić i, także samemu redagować życzenia, leniwi mogą skorzystać z szablonów. Ważne jest, że nie ma zakłóceń denerwujących reklam i można spokojnie, bezpłatnie pozdrowić rodzinę, znajomych, przyjaciół. Wybór jest bardzo duży, uporządkowany kategoriami życzeń. Bardzo chętnie skorzystałam i wysłałam życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne. Sama też w tej formie dostałam. Nowoczesna technika na usługach internautów – dzięki stronie: kartki.net.pl.

DORA_1

17.12.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo jasna i...
Bardzo jasna i czytelna strona internetowa. Znajdziemy na niej mnóstwo aktualności zarówno z Polski jak i z zagranicy. Przeczytamy również o życiu gwiazd jak i o naszym stylu życia. Czyli jest tam wszystko czego potrzebujemy.

Katarzyna_4480

09.08.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Strona zawiera dużo...
Strona zawiera dużo informacji. Dodatkowo kursy walut, horoskopy. Jest też sporo niepotrzebnych plotek i tanich sensacji, ale wszystko jest przejrzyste i każdy znajdzie to, czego szuka.

zarejestrowany-uzytkownik

04.07.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
dożo spamu, mało...
dożo spamu, mało rzetelne informacje

Jakub_570

02.06.2014

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ciekawe narzędzie do...
Ciekawe narzędzie do obsługi poczty. Elastyczne narzędzia. Pojemna skrzynka.

Andrzej_684

27.08.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zarządzanie płatnymi usługami...
Zarządzanie płatnymi usługami hostingowymi w Onet to koszmar. Mam tam od lat kilka domen, trochę aliasów, itp i z każdą wizytą w panelu zarządzania jestem coraz bliżej decyzji przeniesienia ich gdzieś indziej. Najbardziej denerwuje mnie w domeny.onet.pl nielogiczna nawigacja, która niemal po każdej operacji cofa mnie do okna logowania, zamiast umożliwiać kontynuację ścieżki operacji. Beznadziejnie działa także koszyk - przy zakupie kilku usług kontynuacja zakupów jest mocno utrudniona - znowu z uwagi na nawigację. Mogą uczyć się od Home w tym zakresie - mają najlepszy, logiczny i intuicyjny panel zarządzania usługami. Widać, że ktoś u nich naprawdę myśli o klientach.

zalogowany_użytkownik

18.03.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Niestety niska ocena...
Niestety niska ocena dla onet za rażącą czasem ortografię i logikę wypowiedzi. Notorycznie znajduję błedy składniowe, mnóstwo nielogicznych wypowiedzi w artykułach, tytuły potrafiące wprowadzić w błąd - rozumiem polityke kliknieć i odsłon, ale czasami az razi bylejakość pisania i nastawienie tylko na klikniecie usera w dany link - szkoda, bo kiedyś był to jeden z moich ulubionych portali

Lubosz

21.02.2013

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Tradycyjnie kilak razy...
Tradycyjnie kilak razy dziennie przeglądam onet.pl w poszukiwaniu nowych wiadomości. Tytuł wiadomości stworzone są tak, aby budzić ciekawość, czasem sensację, czasem są tajemnicze. Natomiast czytając daną informację dochodzi się do wniosku, że tytuł nie warty jest informacji w nim zawartej. Dlatego często czytając dane informacje stwierdzam, że straciłem czas.

Michał_1686

24.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jak codzień przed...
Jak codzień przed pracą przeglądam wiadomości na onet.pl. Na portalu dostępne są wiadomości z kraju i świata, inforacje sportowe, bizensowe i z życia gwiazd. Czasem pojawiają się ciekawe artykuły na inne tematy. Można sprawdzić pogodę. Tradycyjny portal internetowy ogólnego przeznaczenia. Informacje są w miarę rzetelne. Szata graficzna czytelna, chociaż kiedyś była lepsza. Irytujące są od czasu do czasu pojawiające się reklamy i spowalniające przeglądanie.

Michał_1686

19.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ciekawy i pożyteczny...
Ciekawy i pożyteczny portal internetowy, na którym możemy znaleźć najświeższe informacje o tym co dzieje się w kraju jak i poza nim. jego prosta budowa umożliwia korzystanie z niego osobom w różnym wieku jak i umiejętnościami posługiwania internetem. Często z niej korzystam, jednak istnieją podobne strony taki jak wp.pl.

lighter

03.12.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Codziennie odwiedzam tę...
Codziennie odwiedzam tę stronę internetową. Uważam, że wiadomości tam podane są rzetelne. Strona ma ładną szatę graficzną, chociaż niektóre zakładki są nieczytelne. Wiadomości są pogrupowane tematycznie. Wszelkie newsy są podawane na bieżąco. Uważam, że jest to najbardziej rzetelny portal internetowy.

Dawid_402

08.11.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Coraz gorsza jakość...
Coraz gorsza jakość treści dostępnych na Onecie coraz bardziej zniechęca mnie do korzystania z tego portalu internetowego. Kiedyś zaczynałam dzień od czytania wiadomości na nim zawartych i sprawdzania poczty. Teraz wszedzie namnożyło się reklam wyskakujących jak królik z kapelusza gdy chcemy w coś kliknąć i przesadnie dramatyzowanych tytułów, któe nijak się mają do zawartości newsa. Ogólnie kiepsko. Plus za czytelny układ, który dobrze znam, pogodę i inne takie informacje.

Marta_1410

08.11.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Serwis informacyjny pozwalający...
Serwis informacyjny pozwalający dowiedzieć się co się aktualnie dzieje na świecie, co się działo i co się dziac będzie. Na pewno interesujący dla ludzi którzy lubią takie rzeczy wiedzieć. Informacje na nim podane są rzetelne, opatrzone stosownymi zdjęciami. Można także dodawać do nich własne komentarze. Jak dla mnie plus.

zalogowany_użytkownik

07.11.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Powoli tracę nadzieję,...
Powoli tracę nadzieję, że w czeluściach polskiej 'strony' internetu znajdę niegłupi, trzymający poziom i klasę portal, w którym będą i fakty-informacje i ciekawostki i interesujące merytorycznie artykuły, niebędące zbiorem bzdur. Niestety Onet do takowych nie należy. Nic nowego, ważnego nie wnosi. Mało obiektywizmu, dużo tandety.

Ewelina_973

05.11.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Często korzystam z...
Często korzystam z tej przeglądarki. Uważam, że informacje jakie zamieszczają ich dziennikarze są tam rzetelne, czytelne, jasne. Przeglądarka ma ładny, a zarazem prosty wygląd. Wiadomości są pogrupowane tematycznie, co wprowadza porządek. Artykuły często opatrzone są zdjęciami, co mi się bardzo podoba.

Dilo

02.11.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Onet.pl

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Onet.pl?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Polecam
Polecam