Kaufland

(4.01)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1 z 9183)

Pokaż wszystkie opinie

Bardzo niemiła Pani...
Bardzo niemiła Pani na dziale z warzywami. Mój 84 letni tata robiąc zakupy został potraktowany bardzo niegrzecznie. Na zadane pytanie o produkt Pani nie udzieliła mu dwukrotnie odpowiedzi, po czym zaczęła coś marudzić pod nosem, na jego słowa, że teraz Pani umie się odezwać odpwiedzia opryskliwie że jej się nie chce rozmawiać bo ona jest zmęczona. Chyba trzeba zmienić pracę, albo udać się na zwolnienie w takim wypadku, a nie pracować z klientem. Tata nie został przez tą Panią obsłużony, nie odpowiedziała mu na zadanie pytanie, jedynie podzieliła się rozterką o zmęczeniu i niechęci do rozmowy. Zero kultury. Zero profesjonalizmu. Brak szacunku.

Infolinia

Nie zgadzam się (0)

Kaufland

Kaufland to niemieckie przedsiębiorstwo handlowe. Pierwszy sklep został założony w 1984 roku w Niemczech. Jako kluczową wartość przedsiębiorstwo określa zadowolenie klientów z zakupów. Satysfakcja klientów oraz ich chęć powrotu do sklepu jest realizowane przez zapał do pracy pracowników. W sklep posiada marki własne z działów bio, Classic, Classic baby, Classic bez laktozy, K-take it veggie oraz urządzenia elektryczne SWITCH ON. Przedsiębiorstwo angażuje się w zapobieganie marnotrawieniu żywności współpracując z Fundacją Polskich Banków Żywności.

Dane firmy

Wrocław

Wrocław, Szybka 6-10

Czy te firmy wypadają lepiej niż Kaufland?

Ktoś 5 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Sieć prosperuje dobrze....
Sieć prosperuje dobrze. Korzystam z owego marketu w Biłgoraju, obsługa jest miła i sprawna. Kasy samoobsługowe są świetne. Wszystko jak najbardziej na plus.
Zgadzasz się?