Internet Union

(4.50)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 3)

Korzystam z netu...
Korzystam z netu od 7 lat dla mnie aspekt cena/jakośc jest najlepsza na rynku. Dodatkowo za to ze jestem stałym klientem mam coraz to wiecej bonusów i nie musze szukać najlepszej ofery na rynku i zmieniac co chwile usługodawcy, nie mam na to czasu. To oni dbają o to abym był zadowolony i ja to czuje.

zarejestrowany-uzytkownik

16.07.2010

Placówka

Nie zgadzam się (22)
Już od kilka...
Już od kilka dni posiadam internet który dostarcza firma Internet Union. Kilka dni temu pisząc obserwację z podpisania umowy obiecałem, że napiszę kilka zdań o tym jak działa i czy jestem z niego zadowolony. Oto moje główne spostrzeżenia. Po pierwszym dniu po podłączeniu się do sieci i zmierzeniu szybkości łącza zawsze wychodziło coś koło 15Mb/s downloadu i około 4Mb/s uploadu mimo, że podpisałem umowę (dokładniej to podpisze, ponieważ wysłali mi ją pocztą polską, a włączenie do internetu odbyło się zdalnie, sieci położono w czasie budowy budynku) na 10Mb/s. Tego samego dnia, ale już w nocy prędkości wzrosły prawie dwukrotnie. Kolejne dni również były bardzo podobne download zawsze był wyższy od tego z umowy. Strony ładują się praktycznie z szybkością światła, nie muszę czekać i nudzić się w tym czasie. Przy próbie ściąganie czegoś downlaod się tylko potwierdza (nie zawsze wierzę w programy do testowania łącza internetowego), uploadu nie miałem okazji praktycznie sprawdzić. Co do stabilności łącza to nie miałem niemiłej okazji doświadczyć jakiś przerw w dostawie sygnału. Cena abonamentu również nie odstrasza, w porównaniu z konkurencją tu cena wypada bardzo pozytywnie. Jedyne co mnie na początku odstraszało to wysoka cena przyłączenie usługi, prawie 100 złotych za to, że do nich zadzwoniłem i poprosiłem o włączenie. Mimo tego zdecydowałem się i nie żałuję. Mogę wam spokojnie polecić tą sieć. Dodam tylko, że firma ta oferuję również telewizję kablową oraz telefon. Na pewno za jakiś czas skuszę się na telewizję kablową.

Paweł_1024

24.06.2010

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (23)
Od dwóch miesięcy...
Od dwóch miesięcy nie mam dostępu do internetu w domu. Do tej pory korzystałem w pracy bądź też u rodziców. Jako, że na moim nowym osiedlu monopol na takie usługi ma firma Internet Union z nią też postanowiłem zawrzeć umowę na sygnał internetowy. Obserwacja tyczy się rozmowy telefonicznej odbytej dosłownie kilka minut temu. Na połączenie długo czekać nie musiałem. Odebrał jakiś pan z tej firmy. Poprosiłem go o przedstawienie oferty jaką obecnie mają. Po łebkach znam ofertę między innym z ulotek które kilka razy znalazłem z skrzynce pocztowej, ale może coś ciekawego zaoferują. Pan zaczął wymieniać szybkości jak i ceny za dostęp do sieci internet. Powiedział dodatkowo, że w ramach abonamentu dostaję konto email, kilka MB na stronę WWW oraz dostęp do sieci HUB DC++ (wymiana plików pomiędzy użytkownikami tej firmy). Najkorzystniejszą ofertą jak dla mnie było 10Mb/s w cenie 52zł za miesiąc użytkowania. I oczywiście 99 złotych za włączenie sygnału. W ciągu dwóch godzin ma być sygnał w gniazdku. Jak wrócę z pracy będę wiedział czy pan był prawdomówny. Umowa ma przyjść pocztą polską. Jestem ciekaw ich Internetu. Jak tylko trochę go poużywam dam znać jak działa i czy warto w to wchodzić.

Paweł_1024

21.06.2010

Placówka

Nie zgadzam się (26)

Internet Union

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Internet Union?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Korzystam z netu...
Korzystam z netu od 7 lat dla mnie aspekt cena/jakośc jest najlepsza na rynku. Dodatkowo za to ze jestem stałym klientem mam coraz to wiecej bonusów i nie musze szukać najlepszej ofery na rynku i zmieniac co chwile usługodawcy, nie mam na to czasu. To oni dbają o to abym był zadowolony i ja to czuje.