Google

(4.97)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (322 z 387)

Wszystko bardzo na...
Wszystko bardzo na plus, korzysta się doskonale

Klient_nT3N9

02.07.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wszystko dobrze funkcjonuje,...
Wszystko dobrze funkcjonuje, jest możliwość dostosowania poczty do własnych potrzeb, sporo miejsca na dysku, mało spamu.

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zawsze pomoże i...
Zawsze pomoże i odpowie na każde pytanie

madziulaa

04.10.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dziadek bez babci,...
Dziadek bez babci, ani rusz, co Google umiejętnie zaznaczyło w swoim Doodle z okazji Dnia Babci -dzień wcześniej i Dziadka – dzień później (22.01). Taka uniwersalna animacja zamiast logotypu wyszukiwarki, umiejętnie przechodząca do jednego dnia/święta do drugiego (22 I). Z okazji Dnia Dziadka, dziadek się przebudził (w Dniu Babci – przysypiał/jakby drzemał) i zaczął razem z babcią i wnukami podrygiwać, co bardzo ucieszyło wnuki/maluchy. Jeśli ktoś się nie dopatrzył, to może nawet tej, drobnej zmiany nie zauważył, bo nadal były to drzewa i drzewka, stylizowane wiekowo, jako dorośli i dzieci. Google oferuje wiele możliwości w wirtualnej rzeczywistości, dostarcza wielu pożytecznych narzędzi, zarówno do pracy, jak i dla relaksu, na pewno jest ”kopalnią” niezmierzonej wiedzy, po którą może sięgnąć każdy, kto wykorzystuje, wyszukiwarkę Google. Dla mnie jest rewelacyjna, a zamieszczane, od czasu do czasu grafiki Doodle, są doskonałym uzupełnieniem, użytecznej roli Google.

DORA_1

23.01.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wnuki bez babci,...
Wnuki bez babci, ani rusz, bo babcia jest wszystkim, co najlepsze, więc Google o tym pamięta, corocznym zwyczajem i honoruje ten dzień, pomysłowym Doodle, przypominające, ewentualnie zapominalskim internautom, że ktoś taki jest, istnieje i na szacunek zasługuje. Tegoroczna grafika Doodle jest oparta na naturze – dojrzałe drzew (liściaste i iglaste), stylizowane na sędziwy wiek (z lekka przysypiający dziadek i radosna babcia) oraz młode latorośle, a wszystko animowane w podrygach, co w całości daje bardzo sympatyczne wrażenie. Kliknięcie w rycinę przenosi widza do szerokiej wiedzy o roli i znaczeniu sędziwych osób w rodzinie, a także do genezy powstania święta Dnia Babci. Google służy swoimi możliwościami, szerokiej rzeszy odbiorców, którzy każdego dnia korzystają z zasobów tej wyszukiwarki. Jestem jednym z tych odbiorców, Google służy mi rewelacyjnie, jest moją główną wyszukiwarką w Internecie.

DORA_1

21.01.2017

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Tak pięknie wygląda...
Tak pięknie wygląda grafika Doodle na Google, że muszę zaznaczyć to opinią. Narodowe Święto Niepodległości zostało zaakcentowane barwami narodowymi i flagą, powiewającą na tle krajobrazu, umieszczonego w polu jednego z ”o”. Sama nazwa ”Google”, też przybrała wygląd powagi narodowej – czerwone litery na białym tle. Grafika Doodle pojawiła równo z rozpoczęciem tego dnia – tuż po północy jeszcze pracowałam z wykorzystaniem wyszukiwarki Google, więc pewno byłam, jedną z pierwszych osób, które to ujrzały. Lubię takie okazjonalne akcenty, honorujące różne okoliczności (wydarzenia, ważne daty, sławne postaci, etc). to miły widok dla oka, edukacyjne aspekty dla internautów (kliknięcie otwiera wykaz/listę tematyczną), a także (zapewne czasami) przypomnienie niektórym ważnych dat, obchodzonych rodzinnie, aczkolwiek honorowanych świątecznie w szerszym aspekcie społecznym. Kto wykorzystuje Google na co dzień, wie jak wielką pomocą jest ta wyszukiwarka, bo wszelką wiedzę można odnaleźć w krótkim czasie. Dla mnie Google to głównie ”pomocnik” zawodowy, ale także dostarcza mi szerszej wiedzy, co w znacznej mierze wyrugowało np. kupno prasy papierowej. Tu wszystko jest na czas, a czasem, nawet wcześniej, m.in. giełda, gospodarka, ploteczki, ekonomia i wiele innych..

DORA_1

11.11.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Halloween jest zwyczajem,...
Halloween jest zwyczajem, który przybył do naszego kraju ”zza oceanu” i wiele osób nie akceptuje kultywowania tej tradycji, ale otwarcie na inne kultury, tolerancja, ciekawość i chęć ”dobrej” zabawy są silniejsze od przeciwników i ten zwyczaj, nabiera coraz większego znaczenia. Aby obchodzić tradycje, trzeba najpierw poznać ich korzenie, historię narodzin i rozwoju. Z taką wiedzą, od kilku lat ”śpieszy” Google, wyszukiwarka bardzo popularna wśród internautów i osób korzystających dorywczo z Internetu. W dniu dzisiejszym, Google ukazał nam ciemną rycinę (duchy, czarny kot), której kliknięcie uruchomiło animację ćwiczeniową ”pokonaj ducha, rysując jego symbol” – świetna zabawa dla dzieci, wg mnie kształtująca postawy i niwelująca obawy czy fobie przed zjawiskami typu ”duch”, zwłaszcza u dzieci. Na tej animacji można bez końca rysować myszką różne kształty w stałym/lekko ruchomym obrazie przedstawiającym bibliotekę, a w niej czarnego kota, duszka, książki na regałach i palące się świece. Można to robić w zmieniających się kolorach, kursora myszki. Teoretycznie straszny podkład muzyczny - trochę aury duchów, przy malowaniu staje się, w efekcie przyjemnym efektem, korelującym fajne ćwiczenie rysunkowe. To bardzo kreatywny sposób przełamania ewentualnych obaw przed duchami, tak mi się wydaje. W sumie, duch staje się duszkiem, a czarny kot – przyjemnym koteczkiem. Google stwarza nieograniczone możliwości istnienia w wirtualnej przestrzeni i korelowanie tego w rzeczywistym świecie. Swoje grafiki Doodle, Google zamieszcza, zawsze we właściwym czasie.

DORA_1

30.10.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
5 sierpnia-Pierwszy dzień...
5 sierpnia-Pierwszy dzień olimpiady Rio2016, która potrwa do 21 sierpnia i z tej okazji Google dało kolorowe, animowane, sportowe/olimpijskie Doodle, łączące zdrowotne wartości sportu i witamin zawartych w owocach, które przeistoczyły się w zmyślnie ujętych sportowców, cieszących się sprawnością, gibkością i innymi przymiotami sportowców. Pomarańcz, ananas, winogrono, cytrynka i inne, skaczą, pływają, odbijają piłeczki, uprawiają cyklistykę, a spójne przejście do kolejnych dyscyplin tworzy jeden spójny ciąg, realistyczno-bajeczny. Google nie przeocza ważnych wydarzeń i akcentuje je na głównej stronie, dając możliwość dotarcia do wiedzy tematycznej, a na co dzień oferuje szeroki dostęp w każdym zakresie, także dodatkowych usług (grafiki, liczne aplikacje, mapy, wyszukiwanie etc). Google, to moja główna przeglądarka.

DORA_1

05.08.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Obok mamy tata,...
Obok mamy tata, to standard modelu rodziny, aczkolwiek wartość mamy/kobiety w każdej rodzinie jest bezdyskusyjna i niepodważalna, choć każdemu z osobna należą się pewne honory Niezależnie, jednak od tego, tata jest bardzo ważny i, też ma swój ”jedyny” dzień w roku – Dzień Ojca. Każdego roku, Google akcentuje ten dzień, zamieszczając tematyczne grafiki Doodle. W tym roku jest skromne, ale wymowne – na kolorowym dywaniku z Google znajdują się dwie pary obuwia, dorosłego mężczyzny i małego dziecka – tata z potomkiem być może za chwilę je założą i ruszą w codzienność, np. żłobek, przedszkole, praca, spacer, etc. takie symboliczne przypomnienie dla małych i dużych internautów, bo przecież każdy ma swojego tatę, któremu należą się życzenia/przyjemności, nie tylko od święta. Jeśli, ktoś nie ma pomysłu albo chce być nieszablonowy, może kliknąć w rycinę i znajdzie wszystko, co mieści się w temacie ”ojciec”, np. historia tworzenia obchodów, zwyczaje w różnych państwach, powiedzenia, treści życzeń itp. Google jest czymś, w rodzaju ”katalogu wiedzy”, z zasobami informacji wszelakich, które czyni powszechnie dostępnymi i na użytek każdego, kto lubi, chce, musi obracać się w tzw. wirtualnej przestrzeni. To, także komunikator, bez ograniczeń terytorialnych, to ”urządzenie” sprawne i szybkie, dające nieograniczone, bezpłatne możliwości, także językowe. Z Google, nie ma tajemnic. Stworzenie i administrowanie wyszukiwarką, jak dla mnie jest rewelacją.

DORA_1

23.06.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Tuż po północy...
Tuż po północy naszego czasu, 21 VI, słońce przeszło przez punkt Raka i tym samym rozpoczęło się astronomiczne lato, pora roku uwielbiana przez znaczną część osób, planujących urlopy/wyjazdy wakacyjne, bo lato to także wakacje. Ten dzień, to także, tzw. przesilenie letnie – najdłuższy dzień w roku. Jednak już dzień wcześniej, w ciągu dnia, Google zamieściło kolorową animację Doodle, zwiastującą letnią radość przyrody – fragment krajobrazu, zielone drzewko, wyskakująca wiewiórka, pojawiająca się, dorodna truskawka i mrugające figlarnie kamienie i głazy. Jeśli, ktoś nie skojarzyłby przesłania, najechany kursor wskazał ideę ”Pierwszy Dzień Lata 2016”, a kliknięcie otworzyło listę stron, związanych tematycznie, z tym zjawiskiem w astronomii. Takie Doodle, na głównej stronie utrzymano do ok. południa 21-go. Google, każdego dnia dostarcza wiedzy, aktualnie potrzebnej danej osobie. To sprawna wyszukiwarka, której używam, na co dzień, dzięki licznym, dostępnym narzędziom internetowym, modernizowanym, co jakiś czas, dającym nowoczesne możliwości wykorzystania w pracy, rozrywce, nauce. Spośród innych, dostępnych wyszukiwarek, ja wybieram Google.

DORA_1

22.06.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dziś rusza EURO...
Dziś rusza EURO 2016, impreza ważna dla każdego kibica, także medialnie ferowana, już od jakiegoś czasu, budząca emocje, dająca wiele radości i przyjemności. Od dziś, prawie każdy jest specjalistą od piłki nożnej, więc Google zaproponowało internautom, też swój akcent piłkarski, dając animowane Doodle, tematycznie związane z tym świętem i miejscem organizacji – na tle budynków, radosna wieża Eiffla w narodowych barwach, podkopująca piłkę swoimi czterema podporami, a nad nią flagi w okrągłych ”okienkach”, drużyn państw – uczestników Euro. W ciągu najbliższego miesiąca, ten temat, zapewne nie raz się przewinie, jako tematyczne Doodle, danego dnia, a internauci-kibice będą szukać tematycznej wiedzy (piłkarze, drużyny, osiągnięcia, ciekawostki etc) za pośrednictwem tej popularnej wyszukiwarki, bardzo praktycznej, dającej wiele możliwości. Ja wykorzystuję ją, na co dzień, wielu moich znajomych także, i dotąd, mnie nie zawiodła. Google, to źródło wiedzy wszelakiej, obszernie i sprawnie dostarczanej w każdym, oczekiwanym momencie. akcenty, za pomocą Doodle, są miłym dodatkiem wizualnym, czasem mogą być, też przypomnieniem.

DORA_1

10.06.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dzień Matki, corocznie...
Dzień Matki, corocznie jest akcentowany i honorowany przez Google, jako wyraz szacunku dla każdej mamy, jej roli i poświęcenia, jakiego nikt nie może zastąpić. W tym roku, strona główna wyszukiwarki zmieniła standardowe logo na sympatyczne Doodle, grafikę przedstawiającą, symbolicznie kolorowe kapcie mamy i kapcie dziecka na tkanym dywaniku, firmowanym Google. To takie, małe, także jakby przypomnienie dla internautów, że mamom należ się, przynajmniej życzenia, w tym dniu. Jeśli ktoś nie ma pomysłu, albo chciałby szczególnie miłe życzenia złożyć, Google ”niesie” pomoc, wystarczy kliknąć w rycinę, a m.in. link do życzeń, też się ukaże. Wyszukiwarka ”daje” szerokie możliwości wykorzystania, nie tylko w tym dniu, nie tylko w tym temacie, ale w każdej dziedzinie, jaką ukazuje codzienność. Jest bardzo praktycznym narzędziem wiedzy zawodowej, hobbystycznej czy rozrywkowej. Organizacja Google zasługuje na słowa uznania, jest ciągle rozwijana i modernizowana. To zasób darmowej wiedzy i możliwości komunikacyjnych. Ja, moja rodzina i znajomi, korzystamy z Google, na co dzień.

DORA_1

26.05.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dobro, jakim jest...
Dobro, jakim jest Ziemia, na ogół, raczej nie zaprząta umysłu przeciętnego człowieka i każdy traktuje ją jako stan naturalny, bez zagłębiania się w kwestie jej bytu, choć, np. opłaty za gospodarowanie odpadami, czasem wzbudzają ”gorące” dyskusje, ale bardziej co do ich wysokości, niż pielęgnacji naturalnego środowiska, rozumianego w głębszym procesie istnienia, naturalnego środowiska. Ot, jest i tyle. Jednak światowe organizacje, widzą jej głębszy sens istnienia i starają się wpływać na świadomość ludzkości, a Google pomaga w szerzeniu tej idei, głównie wśród internautów. Ten dzień jest oznaczony, jako Dzień Ziemi, więc pojawiło się Doodle, które ma uświadomić znaczenie i kruchość naturalnego ekosystemu, bardzo eksploatowanego przez człowieka. Postawy ekologiczne sa bardzo ważne, zwłaszcza w dobie współczesnego, daleko posuniętego rozwoju, kulturowo technologicznego. Dzisiejsze Doodle jest wsparciem dla tej idei, pokazuje różne grafiki, zmienne z kolejnym użyciem Google, pokazujące piękno różnych środowisk ziemi na całym globie i żyjących tam istot. Google, to nie tylko narzędzie, pomocne w pracy czy nauce, także krzewiciel wiedzy, propagator słusznych idei, ale także ”dostawca” rozrywki. Wszechstronnie służy użytkownikom.

DORA_1

22.04.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
”Sport to zdrowie”...
”Sport to zdrowie” – mówi znany slogan i współcześnie, bardzo wiele osób stara się, aby był on jednym z elementów codziennej egzystencji. Jedni, daną dyscyplinę uprawiają regularnie, inni – dorywczo, dla wielu stanowi to źródło zawodowej egzystencji i tym samym, wiąże się z udziałem w olimpiadach. Jednak, niewielu wie, że igrzyska sportowe mają, swoją 120-letnią historię w erze nowożytnej, zapoczątkowaną w Atenach, aczkolwiek ”korzenie”, sięgają dalekiej starożytności. Tej wiedzy dostarczyła popularna wyszukiwarka Google, zamieszczając grafikę Doodle, zachowującą ducha greckiej symboliki (filary, laur, sportowiec, itp.). Nieprzypadkowy jest dzień, bo 6 kwietnia to Światowy Dzień Sportu, święto niepopularyzowane. Chcąc zobaczyć rozwinięcie Doodle, kolorową animację, tym razem, trzeba przenieść się na You Tube, gdzie kolorowa animacja, daje animowany, symboliczny przegląd, wybranych dyscyplin sportowych (koszykówka, slalom canoe, soccer, bieg z przeszkodami), a następnie, zainteresowani, mogą poznać ”pigułkę” wiedzy historii sportu. Warto zobaczyć, posłuchać, bo to ciekawy ”kawałek” wiedzy sportowej, m.in. o kształtowaniu człowieka w sferze cielesno duchowej. Wyszukiwarka Google jest, nie tylko przydatnym narzędziem pracy, dostarcza rozrywki, wiedzy, zaspokaja ciekawość, daje szerokie możliwości wykorzystania. Jest tak przygotowana, aby wiek, ani płeć nie ograniczały możliwości jej użytkowania.

DORA_1

06.04.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Pierwszy dzień wiosny,...
Pierwszy dzień wiosny, równonoc wiosenna i przyroda budząca się do życia w aurze zmiennej pogody to wystarczające powody, aby zaznaczyć to w Google, stosując tematyczne Doodle, przedstawiające fikuśnie przewrotną animację – przy zalistnianiu drzewa budzą się kamienie, ale jeden, przewrotny zdmuchuje listki i wszyscy znów zasypiają, i tak w ”kółko”, co symbolizuje zmienność klimatyczną, powtarzającą się cyklicznie. Symbolicznie i sympatycznie, Doodle, co jakiś czas się pojawia, bez harmonogramu dla internautów, ale z każdym kolejnym rokiem, są honorowane różne wydarzenia, zarówno bieżące, jak i historyczne. Kto, na codzień pracuje z wyszukiwarką Google, obserwuje to na bieżąco. Google to praktyczne narzędzie w wirtualnej przestrzeni, dające szerokie możliwości bezpiecznego poruszania się w Internecie.

DORA_1

20.03.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Google jest narzędziem...
Google jest narzędziem mojej codzienności, więc anonse/Doodle, które czasem pojawiają się, zamiast typowego logo, nie umkną mojej uwadze i czasem, nawet poświęcam im chwilę, jeśli honorowany fakt, jest mi bliżej nieznany, zwłaszcza, jeżeli mieści się w kręgu moich zainteresowań czy aktywności. Turystyka jest jednym z tych tematów i Google uświadomiło mi dziś, że, mimo licznych obecności w górach, nie korzystaliśmy z kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Google zauważyło, że ta kolejka ma 80 lat, nadal jest czynna i nadal stanowi atrakcję. Animowane, ”soczyście” kolorowe Doodle, pokazuje jej trasę, a klik w animację, otwiera wiedzę tematyczną, m.in. o warunkach technicznych czy rozwiązaniach logistycznych. Tym razem Google, zainspirowało mnie do kolejnej wycieczki w góry, do Zakopanego, gdzie byliśmy już nie raz, doświadczając tamtejszych atrakcji. Google daje wiele możliwości, m.in. nie tylko wyszukiwanie wiedzy, także ostrzega przed podejrzanymi stronami, pozwala na czytanie płatnych artykułów. Wyszukiwarka jest bezpiecznym środowiskiem ”eksploatacji” wiedzy.

DORA_1

15.03.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rok przestępny, zdarza...
Rok przestępny, zdarza się cyklicznie, co 4 lata i nie jest żadnym novum, nadzwyczajnym wydarzeniem czy zjawiskiem. Jego cechą jest miesiąc luty, najkrótszy w roku, który, w roku przestępnym, zyskuje dodatkowy dzień w kalendarzu. Bieżący rok jest właśnie takim rokiem i wyszukiwarka Google, oznaczyła ten dzień, sympatycznym, trochę figlarnym i pomysłowym, animowanym Doodle – dwa zajączki z datą ostatniego dnia lutego i pierwszego dnia marca, drzemią sobie słodko, do nich do-kica trzeci z numerem 29, datą ostatniego, dodatkowego dnia lutego i wskakuje pomiędzy drzemiących. Skąd wziął się rok przestępny, jaka jest jego geneza i inne ciekawostki, tematycznie związane z tym zjawiskiem, zawiera się w Google, wystarczy kliknąć w tę rycinę, przedstawioną w wiosennym poszyciu kolorystycznym, mnie się skojarzył z łąką. Google to bardzo popularna wyszukiwarka wiedzy wszelakiej z nieograniczonymi zasobami, dostępnymi dla każdego, kto posiada komputer z dostępem do Internetu. Czasem przyjemnie jest zobaczyć odmianę strony głównej i wielu, z pewnością, choćby z ciekawości, zgłębi zasygnalizowany przez Google/Doodle, fakt. Google jest narzędziem, mojej codziennej pracy. Twórcom i administratorom Google, należy się uznanie.

DORA_1

29.02.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bezmiar wiedzy zawsze...
Bezmiar wiedzy zawsze pod ręką, to Google, narzędzie on-line, do jej wyszukiwania, ale także informator ciekawostek, zdarzeń czy okoliczności, przypominający za pomocą kreatywnych Doodle. Dziś grafika z racji 235 rocznicy urodzin, niejakiego Rene Laennec, który za życie, miał swój wkład w medycynie – wynalazł stetoskop, co znacznie udoskonaliło komfort kontakt lekarza z pacjentem. Na tle nazwy wyszukiwarki, umieszczono te dwie postaci, a w tle płuca, jako szczególny symbol pracy Laennes-a, która znacznie dokładniej pozwoliła diagnozować choroby tego organu. Człowiek nie wie, co zawdzięcza i jakim ludziom z przeszłości, dzięki Google, internauta może się dowiedzieć. Lubię te grafiki, Doodle, prezentowane czasem, zamiast tradycyjnego logo. To takie praktyczne teoretycznie, uzupełnienie.

DORA_1

17.02.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Każda okazja jest...
Każda okazja jest dobra, aby sobie po-świętować. Walentynki to dość młoda tradycja, w tym roku przypadła w niedziele, a więc można uznać to za święto spełnione, aczkolwiek w miłości – każdy dzień można traktować jak święto, kwestia indywidualnych zapatrywań. Google zaprezentowało sympatyczną, walentynkową, animowaną grafikę Doodle, obrazującą w przenośni, aspekty wzajemnych, sympatycznych relacji. Fajnie, figlarnie to wygląda – dwie różne animacje, każda przy innym wejściu na Google: chusteczki w pudełku i rolka papierowych ręczników oraz czajniczek i kawiarka. Uśmiech, rumieniec wzruszenia, serduszko, różyczka, to główne symbole, wykorzystane w tym Doodle. Dociekliwi mogą zgłębić wiedzę o Walentynkach, klikając w grafikę, natomiast inne wykorzystanie zasobów wyszukiwarki, zachowano po staremu – wystarczy wpisać właściwą frazę. W Google zawarta jest wszelka wiedza, wystarczy ją odnaleźć, co nie jest skomplikowaną czynnością i nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności. Wspaniałym narzędziem jest Google.

DORA_1

14.02.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Któż nie ”zna”...
Któż nie ”zna” Dmitrija Mendelejewa, rosyjskiego chemika, człowieka, który ”odnalazł” istnienie prawa okresowości pierwiastków chemicznych. Każdy chodził do szkoły i każdy z tej wiedzy korzystał, każda sala lekcyjna chemii, miała na ścianie tablicę Mendelejewa i tak jest do dziś. Dzisiejsze Google, dało Doodle, poświęcone temu człowiekowi, za sprawą 182 rocznicy urodzin. Zamiast, typowej nazwy Google, ułożono wycinek pozycji z okresowości pierwiastków, jednak wprawne oko dostrzeże w układzie kolorystyki, rysujący się kontur nazwy wyszukiwarki. Na tym symbolicznym tle, jest postać człowieka z bujną brodą i bujnymi włosami, jak to nosił Mendelejew. Jego wiedza, do dziś służy ludzkości, Google o nim przypomniało, dając możliwość poznania ciekawostek, o tym znakomitym chemiku, dla dociekliwych internautów. Z Google, każde wiedza jest możliwa, Google daje ”szerokie” możliwości do wykorzystanie, Google jest doskonałym narzędziem, wykorzystywanym, na co dzień.

DORA_1

08.02.2016

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Google

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Google?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Wszystko bardzo na...
Wszystko bardzo na plus, korzysta się doskonale