Czwórka

(2.83)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 4)

Na pierwszy rzut...
Na pierwszy rzut oka sklep jest bardzo czysty z dobrą atmosferą i porządkiem w asortymencie. Do personelu też nie można mieć zastrzeżeń. Niestety zdarza się, że produkty spożywcze są nieświeże bądź popsute. Kilka dni temu kupiłam jogurt, który miał w środku wielką pleśń. Wcześniej kupowałam również ciastka na wagę, które były tak twarde, że nie można było ich ugryźć. Jest to jeden wielki minus dla sklepu.

zalogowany_użytkownik

12.07.2014

Placówka

Dobroń, Sienkiewicza 1

Nie zgadzam się (0)
Sklep znajduje sie...
Sklep znajduje sie w poblizu drogi nr 14 w kierunku Wrocławia. Lokalizacja sklepu dobrze oznakowana, sklep widoczny z daleka. Przed sklepem zapewnione kilka nascie miejsc parkingowyh. Budynek oraz teren utrzymany w nalezytej czystości. Sklep wewnątrz w miarę przestronny, dobrze rozmieszczone ragały sklepowe. W miarę atrakcyjne i przystepne ceny oferowanych artykułów. Miła i szybka obsługa kasowa.

zarejestrowany-uzytkownik

14.09.2012

Placówka

Dobroń, Sienkiewicza 1

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj tankowałam na...
Wczoraj tankowałam na Stacji Paliw Czwórka przy ul.Witosa. Bardzo szybka obsługa ale cóż z tego, jeśli wygląd stacji pozostawia wiele do życzenia. Bardzo brudno wokół dystrybutorów, brakowało rękawiczek jednorazowych. Przed wejściem porozrzucane papierki, kilka patyczków po lodach. Ceny standardowe, porównywalne do konkurencji, zarówno paliwa jak i innych artykułów. Obsługa - porażka. Dwie młode sprzedawczynie bardziej zajęte były sobą niż wchodzącym klientem. Przywitana zostałam gromkim śmiechem. Wyglądały jakby śmiały się ze mnie. Zapłaciłam i wyszłam. Żadnego powitania czy pożegnania. Jedna z nich uciekła na zaplecze i tam się śmiała. Ta co mnie obsługiwała nie mogła wydusić z siebie ani jednego słowa, aż się biedna popłakała. Żenujący widok, żenująca obsługa.

Monika_807

21.04.2010

Placówka

Rzeszów, Witosa 13

Nie zgadzam się (16)

Czwórka

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Czwórka?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Przeciętnie.
OK.