L-Pek Sp z o.o.

(0.50)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 6)

znalazłem też forum...
znalazłem też forum o nich, tylko pod tą poprzednią ich nazwą gvtl, tam już od roku pisali o nich https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=13045111&strona=1 ja też oddałem sprawę na karną !!! nie ma bata że im odpuszczę !

robson

31.01.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
mnie ci ludzie...
mnie ci ludzie z l-pek u okradli na 3000 euro, a do tego dostałem jakąś od nich śmieszną fakturę korygującą!! ten wstrętny babsztyl powinna pójść za kratki !! razem z całą szajką ! L-PEK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością GVTL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością FILUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to ich szajka, a ile jeszcze mają spółek na innych słupów !!! ile jeszcze innym firmom napsują krwi. ich ludzie podszywają się pod pracowników dużych firm transportowych, niszczą im opinię !! banda złodziei Opinia edytowana przez administratora z uwagi na ochronę danych osobowych.

robson

31.01.2024

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
w ubiegłym tygodniu...
w ubiegłym tygodniu oddali za 2 z 5 faktur, póki co. jest glejt że do końca marca mają oddać wszystko razem z odsetkami i kosztami za postępowanie. w sumie chyba wolałbym aby trafili za kratki, jednak kasa sama się nie zarobi i jest potrzebna, więc niech oddają. postępowanie prowadzone było w prokuraturze z przekazanym aktem oskarżenia do sądu, no i obecnie jest porozumienie i wstrzymane działanie sądu, chyba że w lutym i w marcu nie zwrócą kasy, w tedy sprawa przybierze dalszego etapu i dostaną wyroki ! prawnicy z pomorza 696[]718[]446, korzystać póki lpek nie zawinął całkiem interesu ! L-Pek Sp. z o.o. założone w kwietniu 2023 przez tą samą kobietę, która GVTL prowadziła. to Olszańska 7, 31-513 Kraków, Poland - już nieaktualne Opinia edytowana przez administratora z uwagi na niepożądaną frazę.

MiraPHUSobótka

22.01.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

L-Pek Sp z o.o.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż L-Pek Sp z o.o.?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.