opiekaseniora.pl

(4.08)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (7 z 56)

Bardzo Dobry serwis, przy...
Bardzo Dobry serwis, przy jego pomocy można bez problemu znaleźć opiekę dla seniora (duża ilość opiekunów, dobra obsługa komunikacji z nimi). Jedyny problem jaki mam, to fakt, że nie zostałem poinformowany, że opłata za okres używania usługi jest automatycznie przedłużana, w wyniku czego poniosłem dodatkowe niepotrzebne koszty, na abonament do usługi, której nie potrzebowałem. Mimo to GORĄCO POLECAM Mariusz

niezalogowany-uzytkownik

21.11.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Szybko poszło. Znalazłam...
Szybko poszło. Znalazłam opiekę do rodziców. Duży wybór ogłoszeń.

Klient_KBk2s

22.09.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Mieszkam w Warszawie...
Mieszkam w Warszawie i szukałam opieki dla moich dziadków, którzy mieszkają w Katowicach. Szukałam pomocy przez serwis. Potrzebowałam opiekunki, która będzie przychodzić do nich codziennie, by wspierać babcie w opiece nad dziadkiem. Znalazłam w serwisie panią Jadzię, która stała się naszym członkiem rodziny. Dzięki Pani Jadzi przestałam się tak bardzo martwić o dziadków, bo wiem że są zaopiekowani. Polecam serwis!!

Niezweryfikowany Klient_vewd

24.03.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Dzięki portalowi znalazłem...
Dzięki portalowi znalazłem opiekunkę dla swojego taty z zamieszkaniem na kilka tygodni. Tata potrzebował kompleksowej opieki po przebytej operacji kręgosłupa. Dosyć szybko po publikacji ogłoszenia zgłosiło się kilka kandydatek. Tata był bardzo zadowolony. Jeżeli zajdzie taka potrzeba na pewno jeszcze skorzystamy z serwisu.

Niezweryfikowany Klient_abjM

22.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Szukałam opieki dla...
Szukałam opieki dla siebie po wyjściu ze szpitala. Miałam operację kolana i potrzebowałam pomocy w codziennych obowiązkach. Na serwis trafiłam przypadkowo, przeszukując internet. Na początku nie wiedziałam jak to działa, więc zadzwoniłam na infolinię i pani wytłumaczyła mi krok po kroku co zrobić, pomogła mi też utworzyć ogłoszenie. Później wykupiłam Premium i mogłam kontaktować się z opiekunkami, które zgłosiły się do mnie. Duży wybór chętnych pań. Wybrałam panią, która przychodziła od mnie przez ponad miesiąc i teraz polecam ją w rodzinie. Pozdrawiam.

Niezweryfikowany Klient_AAZv

17.03.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Zadzwoniłam zapytać jak...
Zadzwoniłam zapytać jak działa serwis, otrzymałam wszystkie niezbędne informacje, by zdecydować o tym, czy chcę się zarejestrować.

Niezweryfikowany Klient_k7k3

01.03.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Strona opiekaseniora.pl zaciekawiła...
Strona opiekaseniora.pl zaciekawiła mnie ogromną ilością ofert pracy na stanowisku opiekuna osoby starszej. Od razu założyłam własny profil i zaczęłam otrzymywać interesujące oferty pracy na maila. Strona jest wykonana bardzo prosto, łatwa w obsłudze i czytelna. Jak najbardziej polecam zajrzeć.

Klaudia_150

29.05.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (23)

opiekaseniora.pl

OpiekaSeniora.pl jest specjalistycznym serwisem internetowym pośredniczącym w usługach opieki nad osobami starszymi. W OpiekaSeniora.pl każda rodzina może szybko i łatwo znaleźć odpowiednią opiekunkę do osoby starszej lub chorej. Opiekunki natomiast mogą zakładać profile i poszukiwać pracy. W Opiekaseniora.pl przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby usługi przez nas świadczone były całkowicie bezpieczne oraz przedstawiały najwyższą jakość. Dlatego też nasi pracownicy telefonicznie sprawdzają wszystkie referencje zamieszczane w serwisie oraz weryfikują profile rejestrujących się opiekunek. Opiekaseniora.pl wchodzi w skład grupy Pomocni.pl, do której należą także Niania.pl, PomoceDomowe.pl, OpiekaZwierząt.pl, Remontuj.pl, Korepetycje.edu.pl

Dane firmy

Warszawa

Warszawa, Marynarska 15

Czy te firmy wypadają lepiej niż opiekaseniora.pl?

Ktoś 23 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Dobrze.
Dobrze.
Zgadzasz się?