Grupa PSB

(4.13)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (15 z 22)

Obsługa bardzo dobra....
Obsługa bardzo dobra. Niestety długie kolejki.

Lucyna_129

15.03.2017

Placówka

Tarnów, Czysta 5

Nie zgadzam się (1)
Robiłem tutaj kilkakrotnie...
Robiłem tutaj kilkakrotnie zakupy.Dojazd do sklepu bardzo dogodny.Parking przestronny i nie ma problemu ze znalezieniem miejsca..Wewnątrz panuje ład i porządek.Produkty dobrze wyeksponowane i opisane.Również obsługa jest sprawna i profesjonalna.

Ryszard_46

06.07.2014

Placówka

Świdnica, Szarych Szeregów

Nie zgadzam się (0)
Słabo zaopatrzona daleko...
Słabo zaopatrzona daleko na uboczu nie polecam mały asortyment

zarejestrowany-uzytkownik

05.04.2014

Placówka

Gryfice, Niekładzka 5

Nie zgadzam się (1)
Bardzo dobre zaopatrzenie,...
Bardzo dobre zaopatrzenie, super dojazd wygląd ogólny same plusy. Wiedza pań i panów profesjonalna oprowadzą. pokażą poszczególne rzeczy, życzliwość uśmiech na twarzy.Wygląd personelu przystosowany do wymogów tego sklepu. Organizacja superowa, nigdy nie ma kolejek, asortyment bogaty, nie trzeba nigdzie jeździć, gdyż to co potrzebne jest w tym sklepie. Wielki pozytyw.

Iwona_913

10.01.2013

Placówka

Sędziszów, ul.Kardynała Wyszyńskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Do Psb udałem...
Do Psb udałem się celem zakupu kilku materiałów budowlanych. Ze względu na prowadzona budowę jestem częstym klientem tej hurtowni. Już po samym wejściu do środka panuje miła atmosfera a sprzedawcy od samego początku zapraszają do stanowiska. są mili, życzliwi a przede wszystkim bardzo pomocni i dają spore rabaty co zachęca do dalszych zakupów.Polecam.

Robert_530

09.11.2012

Placówka

Ostrów Wielkopolski, Poznańska

Nie zgadzam się (0)
sklep budowalny ...
sklep budowalny na dosc wysokim pozimie wdług mojego uznania ,gdyz jest spory wybor towaru w dziedzinie budownictwa,sam sklep czysty w maire wszystko jest a ogolnie kazdy towar posiada swoje miejsce i dotego ma cene,nie wielkie kolejki pryz kasach ,jedyny mius to brak kotajtu z klientem ale to nie wielka wada.

JELONEK_1

17.10.2012

Placówka

Mława, płocka

Nie zgadzam się (0)
bardzo szeroki wybor...
bardzo szeroki wybor towaru w dosc niskich cenach a do tego sa promocje.w samym sklepie poukładane a kazdy produkt posiada swoja cene,dosc szybka obsługa klienta na kasie ,personel miły ,lecz nie zauwazyłem zeby ktos krecił się na hali sklepu,zeby klientowi pomoc lub doradzic.reasumujac polecam ten sklep.

JELONEK_1

01.10.2012

Placówka

Działdowo, skłodowskiej

Nie zgadzam się (0)
bardzo superancki sklep...
bardzo superancki sklep budowniczy z bardoz dobra jakoscia towaru a takze spora ilosc to dyboru ,ale nie wszystko było poukładane tak jakby saobie kient zyczył, do teog brak pomocy na sklepie.bez kolejek przy kasie,,personel nie zbyt kompetetny i rzyczliwy,reasumujac zmiana personel konieczna.nie zbyt polecam.

JELONEK_1

11.09.2012

Placówka

Działdowo, skłodowskiej

Nie zgadzam się (0)
supermarket budowlany ...
supermarket budowlany to jeden z nie licznych z tym miescie,lecz uwazam ten sklep za dosc dobry-przecietny,paersonel raczej zna się na tej branzy i jest bardzo miły,bardzo na nawet super wybor w towarze + prmocje,upusty dla stałych kientów.szybka obsługa w bardzo łądnym budynku.jaknabardziej polecam.

JELONEK_1

28.08.2012

Placówka

Działdowo, skłodowskiej

Nie zgadzam się (0)
bardzo spory supemarket...
bardzo spory supemarket budowalny z parkingiem dla klientow z samochodem,szeroki asortyment towaru,jesli czego brakuje bez problemu mozna zamowic,Ceny artukow w granicy mozliwosci ,dosc dobre pormocje ,personel uprzejmy i potrfi doradzic jesli kiente ma wahania kupna miedzy jednym a drugim towarem.wyglad hali spzredazy pozytywnie nastraja do powrotu kienta na kolejne zakupy.

JELONEK_1

28.07.2012

Placówka

Działdowo, skłodowskiej

Nie zgadzam się (0)
Szukaliśmy kleju do...
Szukaliśmy kleju do solbetu w okoliicznych hurtowniach budowlanych- nigdzie nie było. Postanowiliśmy jechać do PSB. Od razu zostaliśmy miło powitani - pan zrobił symulację wymaganej ilości i od razu policzył nam ze zniżką dla "stałych klientów". Wypytał co nam jeszcze będzie potrzebne - zaczęliśmy wyliczać aktualne potrzeby i zaczęłam zapisywać żeby nic mi nie umknęło - pan uspokoił mnie i powiedział, że wydrukuje wszystkie cenniki, aby wybrać sobie najlepszą ofertę. Po zakupie potrzebnych rzeczy pan poinformował nas , że istnieje możliwość zakupu z przesuniętym terminem płatności - gdyby zachodziła taka potrzeba.Jedynym mankementem okazał się mały plac przy magazynie, gdzie trzeba odbierać towar. Nie ma możliwość swobodnego poruszania się - trzeba kombinować (osobowym samochodem) żeby zawrócić i nie uszkodzić stojącego towaru albo swojego samochodu :)

Beata_782

04.06.2012

Placówka

Koło, Toruńska

Nie zgadzam się (0)
Zakupy materiałów budowlanych...
Zakupy materiałów budowlanych do remontu kuchni. Bardzo dobry dojazd z miejscami parkingowymi, bardzo dużą ilość i różnorodność towarów. Market budowlany średniej wielkości należący do sieci handlowej ale zarządzany przez prywatnego właściciela! Krótki czas oczekiwania na konsultanta-sprzedawcę,osoba kompetentna zainteresowana naszymi oczekiwaniami co do wyboru artykułów. Po dokonaniu wyboru krótki czas oczekiwania przy kasie, możliwość transportu zakupionego towaru samochodem firmowym na terenie miasta, generalnie wielkie zadowolenie z dokonanych zakupów-szybko, miło i przyjemnie. Możliwość płatności kartami płatniczymi i zakupów na raty, program lojalnościowy dla wybranych klientów. Obsługa marketu ubrana w firmowy ubiór, zwroty grzecznościowe nie wymuszone, zaproszenie do kolejnej wizyty. Szczerze polecam!

zalogowany_użytkownik

18.06.2009

Placówka

Żagań, Lotników Alianckich 3a

Nie zgadzam się (25)
Moje pierwsze wrażenie...
Moje pierwsze wrażenie po wejściu do sklepu było dobre. W sklepie było czysto, przy każdym towarze znajdowała się cena, wszystko było schludnie poukładane oraz na swoim miejscu. Po około minucie zainteresował się mną jedne z handlowców proponując pomoc. Udzielił mi bardzo wyczerpującej informacji na temat szukanego przeze mnie towaru oraz kilku ciekawych wskazówek które przydały mi się w wyborze. Handlowiec zadawał mi pytania które naprowadziły go na to czego dokładnie szukałam. Kasjerka była uprzejma, zapytała się czy chcę fakturę czy paragon. Wybrałam paragon który po chwili otrzymałam. Towar który zakupiłam, magazynier dostarczył mi do samochodu i pomógł zapakować. Ogólne moje wrażenie było bardzo dobre, obsługa była wykwalifikowana do pełnionych przez siebie funkcji, szybko zareagowała na klienta oraz była bardzo uprzejma.

Beata_156

19.05.2009

Placówka

Żary, PHU MARCO Wrocławska 23

Nie zgadzam się (21)
W adnym dniu...
W adnym dniu byłem w tym sklepie, gdyż poszukiwałem kleju uniwersalnego (ten produkt opisałem również przy innej obserwacji). Samemu w nadamirze produktów, nie mogłem znaleźć tego co mnie interesuje. Zapytałem pracownika, który wskazał mi specjalistę od danej dziedziny produktów. Wytłumaczyłem o co mi chodzi, w jakim celu ma być użyte, niestety nie mieli tego, ale pokazali w zamian inne produkty. Miła i fachowa obsługa.

Jakub_116

15.05.2009

Placówka

Świdnica, Szarych Szeregów

Nie zgadzam się (19)
Planując remont dużo...
Planując remont dużo czasu poświęcam na poszukiwanie interesujących mnie materiałów budowlanych, a w szczególności glazura, terakota, farby itp. Będąc w Warszawie postanowiłam odwiedzić jedno z większych centrów budowlanych na ul. Bartyckiej. Hurtowni sporo, wybór wydawało się również duży. Ale to, co na mnie zrobiło niemiłe wrażenie, to jakiś chaos i bałagan. A przy tym na kilku stoiskach spotkałam się z taką obsługą, która sprawiała wrażenie "pracy za karę". Pytając o szczegóły czy nazwę producenta, miałam wrażenie, że odpowiadano mi "od niechcenia", jakbym była intruzem w sklepie. A przecież powinno sprzedawcom zależeć na kliencie, a nie na jego zniechęceniu. Ostatecznie zrezygnowałam z zakupu towaru u niezbyt miłej pani, nazwę płytek doczytałam gdzieś na ekspozycji, i producenta znalazłam w internecie...

Stanisława

05.12.2008

Placówka

Warszawa, Bartycka

Nie zgadzam się (15)

Grupa PSB

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Grupa PSB?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Obsługa bardzo dobra....
Obsługa bardzo dobra. Niestety długie kolejki.