Gold Senior

(2.41)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 13)

Polecam ten ośrodek...
Polecam ten ośrodek seniora, z całego serca Zalety : + Profesjonalny personel + Rodzina atmosfera + Lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy + 5 posiłków dziennie + Kontakt na bieżąco z rodziną + kameralny wystrój pokoi + Jak na ceny warszawskie w miarę tanio Wady: - brak odwiedzin, po przez obawy przed zarażeniem covidem

Niezweryfikowany Klient_PiwY

08.06.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
FATALNIE DLA PACJENTÓW...
FATALNIE DLA PACJENTÓW LEŻĄCYCH. NIE POLECAM Zabrałam moją mamę po trzech tygodniach odwodnioną i zaniedbaną. Zginęły jej wszystkie ubrania, które przyniosłam. Chyba od pierwszego dnia miała na sobie nie swoje ubrania. w nie swoich też wyszła. Nieuczciwość i naciągactwo. Mama po covidzie przestałą chodzić i mówić. Była całkowicie leżąca, sztywna. Teraz jest w innym domu opieki od tygodnia. W cenie opieki jest zwyczajna tzw. rehabilitacja przyłózkowa. Panie pielęgniarki i opiekunki pracują nad mamą, tak, że już siedzi sama na fotelu po 30-60min. Po woli próbują ją pionizować. Coraz lepiej je. Badał ją lekarz i zalecił wykonanie badań za kilka dni. Mogę mamę odwiedzić, ponieważ jestem ozdrowieńcem. jest zupełnie inne podejście do pacjenta. MAM ZAUFANIE I JESTEM WRESZCIE SPOKOJNA.

niezalogowany-uzytkownik

07.05.2021

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Pragnę podzielić się...
Pragnę podzielić się z Państwem swoimi postrzeżeniami na temat ośrodka opiekuńczego Gold Senior. Placówka została otwarta we wrześniu. Ogólnie jak pensjonariusz jest w miarę sprawny, to jakoś tam funkcjonuje. Mam na myśli chodzenie, sprawność umysłową i fizjologiczną. Czyli zdecydowanie gorsza jest sytuacja osób leżących. Personel, nie karmi, nie myje, leżących pensjonariuszy, doprowadzając do odwodnienia, powstania odleżyn. W tym ośrodku nie reaguje się na pogarszający stan zdrowia pacjenta. Poza jednym Panem, spełniającym uczciwie i od serca swoje obowiązki, reszta personelu pozostawia wiele do życzenia. Człowiek płaci dość duże pieniądze za opiekę, a niestety delikatnie pisząc pensjonariusz jest bardzo zaniedbany. Nie polecam tego domu opieki.

Artur_647

29.12.2014

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (49)

Gold Senior

Dane firmy

Warszawa

Warszawa,

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Gold Senior?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Słabo.
Słabo.