Fujifilm

(4.37)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (9 z 16)

pewnego dnia poszłam...
pewnego dnia poszłam po zdjęcie była cena ok.10 zł po czym po dwóch dniach poszłam z powrotem po to samo zdjęcie, ten sam produkt, a zapłaciłam 15 zł, na paragonie było napisane tylko usługi 15 zł. Po czym poszłam do Pani przedstawić sytuacje z przed dni , że płaciłam mniej za to samo. to Pani poweidziała że ot nie możliwe, pytając o to dlaczego zapłaciłam 15 zł pani powiedziała 5 zl za to 2 zł za to itd. a ja mowie ze na paragonie mam ogólnie 15 zł i nie chce tak, tylko chce rozpisane, to pani stwierdziła ze to dla niej duzy problem ze ona nie możne itp. masakra !!!!!!!

Dorota_1371

21.09.2018

Placówka

Świecie, Al. Jana Pawła II

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

szunaJ

19.04.2016

Placówka

Świecie, Al. Jana Pawła II

Nie zgadzam się (0)
Życzliwa obsługa, personel...
Życzliwa obsługa, personel świetnie potrafi doradzić. Szybka obsługa w standardzie - zdjęcia do dokumentów można odebrać już po pół godzinie. Niestety ceny dość wysokie, a zdjęcie może sprawiać wrażenie nieostrego po dokładniejszym przyjrzeniu się. Sam punkt obsługi natomiast czysty i urządzony bez zbędnego przepychu.

Mada_2

01.11.2014

Placówka

Wrocław, Pl. Grunwaldzki 22

Nie zgadzam się (0)
W związku z...
W związku z tym, że chciałam kupić jakąś ładną ramkę na zdjęcie, postanowiłam pójść do sklepu Fuji. Można tam kupić wiele równych rzeczy, np. właśnie ramki na zdjęcia, antyramy, albumy na zdjęcia. Wykonywane są tam również usługi ksera, drukowania oraz wywoływanie zdjęć. W środku panuje przyjemna atmosfera, wszystko jest ładnie poukładane, w równych rzędach. Ramki są ustawione na półkach wielkością - od najmniejszej do największej. Po około 4 minutach od wejścia do sklepu, pracownica zza lady zapytała, czy może w czymś pomóc, aczkolwiek chciałam mieć jeszcze chwilę dla siebie na wybór, więc podziękowałam. Sporo ramek wpadło mi w oko, lecz gdy już wybrałam jedną i spojrzałam na cenę - zszokowałam się. Pomimo to, że wybrana przeze mnie rzecz była naprawdę ładna, postanowiłam pójść do innego sklepu, gdyż cena ramki na zdjęcie w Fuji mnie przeraziła (średnia wielkość, ok. 40zł).

zarejestrowany-uzytkownik

10.02.2012

Placówka

Świecie, Al. Jana Pawła II

Nie zgadzam się (0)
Ponieważ kupiliśmy uszkodzony...
Ponieważ kupiliśmy uszkodzony aparat, musieliśmy "załatwić" naprawę gwarancyjną. I zostaliśmy bardzo miło zaskoczeni. Pani na infolinii serwisu bardzo fachowo, miło i rzeczowo potraktowała sprawę. Podała "namiary" na kuriera, który jeszcze tego samego dnia odebrał aparat. Do serwisu dotarł 28.12.2011r. a 4.1.2012r. był już u nas naprawiony. Byliśmy pozytywnie zaszokowani. Mimo przełomu roku ( wolnych dni i remamentów) sprzęt został naprawiony w ciągu tygodnia, a obsługa na infolinii naprawdę uczynna. Brawo, oby więcej takich firm. Mam nadzieję, że aparat będzie się sprawował teraz już bez zarzutu. Jeszcze raz brawo.

klientx

13.01.2012

Placówka

Warszawa, Al. Jerozolimskie 200

Nie zgadzam się (3)
Z usług tego...
Z usług tego zakładu fotograficznego korzystałam pierwszy raz, gdy wymieniałam dowód osobisty. nie śpieszyło mi się, więc postanowiłam skorzystać z jego usług mimo, iż wcześniej nikt mi go nie polecał. Zdjęcia miały być po godzinie, ponieważ personel miał dużo zamówień. wróciłam po 40 minutach, dostałam 6 zdjęć w odpowiednich wymiarach, plus jedno portretowe gratis w wymiarach 6 na 13 cm. Trzeba zaznaczyć, że zapłaciłam dużo taniej niż gdzie indziej. Po 2 miesiącach wróciłam tam, ponieważ byłam zadowolona z jakości obsługi. W salonie znajdowały się 2 osoby, pani która zrobiła mi zdjęcia, oraz pan, który zajmował się ich obróbka komputerową. Zdjęcia były gotowe po paręnastu minutach, również jedno gratis od zakładu i równie niskie ceny. Salon jest dość duży, można tam nabyć klisze, ramki na zdjęcia i inne przydatne rzeczy do fotografii, znajduje się tam dużo elementów szklanych(stół, gabloty), za którymi nie przepadam, jeśli chodzi o wystrój wnętrza, ale porządek panował tam wzorowy. Szybko, kompetentnie i przyjemnie, a co najważniejsze tanio.

Asupra

17.12.2011

Placówka

Częstochowa, Al. N.M.P 16

Nie zgadzam się (2)
Do zakładu fotograficznego...
Do zakładu fotograficznego FujiFilm w Brwinowie dostarczyłem kilkadziesiąt zdjęć w sobotę i już w poniedziałek zdjęcia były do odbioru. Ponadto zdjęcia zostały poprawione cyfrowo a końcowy efekt po wywołaniu jest niesamowity. Personel przedmiotowego zakładu perfekcyjnie wykonał swoją pracę. Zdecydowanie będę korzystał z usług tego zakładu fotograficznego.

zarejestrowany-uzytkownik

05.10.2011

Placówka

Brwinów, Rynek 18

Nie zgadzam się (1)
W dobie aparatów...
W dobie aparatów cyfrowych bardzo rzadko wywołuje zdjęcia. Postanowiłam jednak się zebrać i z wielu folderów w komputerze wybrałam kilkadziesiąt zdjęć, które postanowiłam wywołać. Posiadam kartę stałego klienta w zakładzie fotograficznym Fuji Film, dlatego nawet nie rozważałam innych opcji co do miejsca wywołania zdjęć. Kiedy weszłam do zakładu zajęty był jeden z dwóch komputerów.Stał przy nim starszy mężczyzna a pracownica pomagała mu obsługiwać sprzęt. Uważam, że taka pomoc jest bardzo przydatna szczególnie gdy po raz pierwszy używa się automatu. Kiedy wybrałam zdjęcia i z wydrukowanym paragonem podeszłam do kasy, powitała mnie młoda pracownica. Powiedziała, że moje zdjęcia będą gotowe około godziny 15. Bardzo zależało mi na czasie więc zapytałam ją czy nie udałoby się przygotować mojego zamówienia nieco wcześniej na przykład na godzinę 14. Pracownica pozytywnie rozpatrzyła moją prośbę i zdjęcia miałam gotowe wcześniej.

zarejestrowany-uzytkownik

08.06.2011

Placówka

Biała Podlaska, Ciasna

Nie zgadzam się (1)
Wraz z koleżanką...
Wraz z koleżanką odwiedziłem zakład fotograficzny w Piotrkowie. Moje obserwacje są następujace: - miła obsługa, przyjemna atmosfera, panuje tutaj porządek i jest czysto; - oferta bardzo bogata (zakład proponuje wiele usług - wywoływanie zdjęć, odbitki, zdjęcia ślubne, do legitymacji itd.), ceny jednak dosyć wysokie w stosunku do konkurencji; - jakość usług wysoka (widać tutaj profesjonalizm i zainwestowanie w dobry sprzęt); - usługi wykonywane są bardzo szybko i klient nie musi długo oczekiwać na swój produkt.

zarejestrowany-uzytkownik

10.11.2009

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 109

Nie zgadzam się (22)

Fujifilm

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Fujifilm?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!