Lody Soprano

(3.00)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (8 z 12)

Miła obsługa, lody...
Miła obsługa, lody dobre w smaku, czysto.

AgaB

31.05.2015

Placówka

Warszawa, Marszałkowska 99/101

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię "lody...
Bardzo lubię "lody z automatu", więc przy okazji wracania do domu, udałam się do punktu z lodami Soprano przy przystanku w Centrum. Wybrałam duże, mieszane lody. Pracownica punktu nie wydawała mi się zbyt błyskotliwa, ale w miarę sprawnie mnie obsłużyła - przyjęła zamówienie i pieniądze, po czym przystąpiła do realizacji. Lody były krzywo "nakręcone" na wafelek, więc bardzo trudno było je jeść tak, żeby się nie rozpadły. Do tego, zamiast mieszanych, dostałam niemal zupełnie czekoladowe (a jednak wolę chyba waniliowe/śmietankowe od tych czekoladowych). Przede wszystkim jednak lody były obrzydliwe w smaku - dało się czuć plastikowy posmak. Wafelek niczym nie ustępował samym lodom. Nie znoszę wyrzucać jedzenia, zwłaszcza takiego kupionego na mieście, ale tych lodów nie dało się jeść do tego stopnia, że ponad połowę wyrzuciłam do kosza. Wystrój "lokalu" jest równie tandetny, jak same lody - zionie plastikiem.Jeśli chodzi o moją opinię, to zdecydowanie nie polecam!

Agacia

06.11.2012

Placówka

Warszawa, Marszałkowska 99/101

Nie zgadzam się (5)
Duża, widoczna reklama,...
Duża, widoczna reklama, dobry wybór lodów, atrakcyjna cena i co z tego, jeśli obsługa tej lodziarni jest bardzo niegrzeczna, nieuprzejma i niesympatyczna. Nie można zmienić zestawu lodowego, co jest praktykowane we wszystkich tego typu punktach. Obsługa jest burkliwa i nie stosuje zwrotów grzecznościowych. Prosiłem, by jedną gałkę lodów podać mi jako pomieszane dwie połówki, a wtedy usłyszałem kategoryczne nie, bo nie. Ten punkt z lodami w Szczyrku lepiej omijać z daleka!

Stanisław_76

02.08.2012

Placówka

Szczyrk, Beskidzka 8

Nie zgadzam się (0)
Zaintrygowała mnie promocja...
Zaintrygowała mnie promocja - przy zakupie dwóch kulek trzecia dodawana gratis.Kulki były duże i bardzo dobre. Niepotrzebnie obawiałem się, że lody mogą okazać się wodniste. Co więcej, nie było kolejki, a nieopodal u "Bliklego" stał sznureczek oczekujących. Cóż, markę trzeba sobie wypracować. "Soprano" działa już w kilku punktach Warszawy, jednak tylko lody w kulkach mogę polecić.

zarejestrowany-uzytkownik

12.06.2012

Placówka

Warszawa, Marszałkowska 99/101

Nie zgadzam się (0)
Lodziarnia Soprano widoczna...
Lodziarnia Soprano widoczna jest z daleka i zwraca uwagę przechodniów. Ma jeden z najbardziej wyrazistych szyldów widniejących koło mola. Lada w budce jest czysta, dookoła również zachowany jest porządek. Pani każdego wafelka owija w chusteczkę. Są dwa rodzaje lodów do wyboru i różne smaki. Również można zażyczyć sobie polewę. Ceny - podobne, jak na całej promenadzie. Standardowa/mała porcja 4-5 zł. W smaku dobre (amerykańskie znacznie lepsze). Obsługa miła.

zarejestrowany-uzytkownik

12.06.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wybrałem się dziś...
Wybrałem się dziś lody. Z przykrością muszę przyznać, że nie smakowały mi. Ponieważ bardzo odczuwalny jest smak chemii, i wszelkich konserwantów. Natomiast obsługa bardzo miła, i pracowita. Wywiązuje się z obowiązków należycie. Pomieszczenie z lodami utrzymane w czystości, brak uwag dotyczących personelu

zarejestrowany-uzytkownik

11.06.2012

Placówka

Chorzów, Wolności

Nie zgadzam się (0)
Lody Soprano zrobiły...
Lody Soprano zrobiły w stolicy, i ni tylko, sporą karierę przez ostatnie lata. Niestety, nie podzielam pozytywnych opinii - dla mnie sa to lody na wskroś syntetyczne, czuć w nich chemię, konserwanty, smakują zaś po prostu jak zamrozony waniliowy lub czekoladowy budyń. Jeśli już koniecznie chcemy kupić lody właśnie w tym punkcie, wybierzmy raczej te w kulkach - trafiają si promocje w stylu 3. kulka gratis - te są zupełnie niezłe, choć szału nie ma. Obsługa uwija się sprawnie, mimo sporych kolejek.

zarejestrowany-uzytkownik

08.06.2012

Placówka

Warszawa, Marszałkowska 99/101

Nie zgadzam się (1)
Kupowałam dziś lody....
Kupowałam dziś lody. Wybór padł na tzw. włoskie kręcone z automatu. Poprosiłam o małą porcję o mieszanym smaku waniliowo –czekoladowym. Pracownik, mrukliwa młoda dziewczyna szybko je przygotowała, zanim ja znalazłam w portfelu bilon. W tym czasie zamiast wstawić wafel do stojaka trzymała go w swoim ręku (przez cienką małą serwetkę). Pracownik nie powiedział ani dzień dobry ani do widzenia był ponury i nie nawiązał ze mną kontaktu wzrokowego. W miedzy czasie przeczytałam dużą kartkę przyklejoną po lewej stronie informującą że bardzo przepraszają, ale nie sprzedają dodatkowych wafelków. Z drugiego okna sprzedawane są lody kulkowe. Na lodówce jest informacja o cenie za jedną porcję oraz o możliwych polewach. Każdy smak jest napisany na tabliczce umieszczonej w lodowej masie. Szyba czysta za nią, na metalowej listwie przed kuwetami sztuczne owoce które stanowią ciekawą dekorację. Całość osłonięta od góry dwuczęściową, czerwoną markizą z napisem ,,feeria smaków,, i nazwą punktu. Między oknami atrapa w powiększeniu sprzedawanego tu loda z automatu. Podczas konsumpcji okazało się że mój lód w środku jest pusty (?).Ale nie narzekam porcja i tak była solidna. Zanim go zjadłam to końcówka wafelka przemiękła zaczeła przeciekać. Smak ok, miej więcej takiego się spodziewałam.

zarejestrowany-uzytkownik

17.09.2009

Placówka

Warszawa, Marszałkowska 99/101

Nie zgadzam się (21)

Lody Soprano

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Lody Soprano?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Dobrze.
Bardzo dobrze.