Motorpol

(3.13)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (11 z 17)

Jestem bardzo zadowolony...
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z działem części zamiennych oraz z Panem Dariuszem, który te części do nas dostarcza. Obsługa na najwyższym poziomie. Można brać z nich przykład.

niezalogowany-uzytkownik

05.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
POLECAM. Perfekcyjna jakość...
POLECAM. Perfekcyjna jakość naprawy po szkodzie komunikacyjnej. Naprawa dotyczyła wymiany drzwi i lakierowania. Kolor dobrany i położony idealnie. Po szkodzie nie ma żadnego śladu.

Niezweryfikowany Klient_2LXJ

13.01.2021

Placówka

Wrocław, al. Karkonoska 81

Nie zgadzam się (0)
Słaba obsługa w...
Słaba obsługa w centrum likwidacji szkód. Nie polecam!

Katarzyna_4790

31.07.2020

Placówka

Wrocław, al. Karkonoska 81

Nie zgadzam się (0)
Korzystałem z usług...
Korzystałem z usług VW MOTORPOL, niestety, wielokrotnie. Były to przeglądy okresowe, naprawy i likwidacja szkody po kolizji z OS sprawcy. Często było coś nie tak. Zaznaczę, że dotyczy to głównie wizyt po zmianie właściciela i w nowej lokalizacji. Na Pięknej było piękniej... Kusiła mnie cena usług w porównaniu do innych ASO we Wrocławiu. Ale DOŚĆ! Szkoda nerwów, auta i nie polecam!!!

Niezweryfikowany Klient_AE4x

08.07.2020

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Auto vw t6...
Auto vw t6 caravelle,zakupione jako nowe w 2017r. w Motorpol Wroclaw,przy przebiegu 14tys wymiana koła dwumasowego i od tego czasu około 11razy na serwisie z czego 3osystnie razy w Motorpol .Od samego początku problem z uzyskaniem jakichkolwiek informacji na temat mojego auta,nieumiejetna naprawy i na sam koniec po upływie gwarancji oferują wykup auta za absurdalnie niska cenę -gdy się nie godzę oferują przedłużenie gwarancji na skrzynię,sprzęgło i koło dwumasowe.(swoją drogą kto udziela gwarancji po gwarancji -no chyba że rzeczywiście jest coś nie tak)

Niezweryfikowany Klient_jaGq

12.01.2020

Placówka

Wrocław, al. Karkonoska 81

Nie zgadzam się (0)
Wzorowa obsługa na...
Wzorowa obsługa na dziale części, profesjolanie, fachowo i zawsze oddzwaniają. Dowóz części na czas, pracownik bardzo się stara i zawsze odbiera od nas telefon. Super kontakt. Ani razu nie zostawili żadnego tematu bez odpowiedzi. (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) Polecamy ten serwis! Auto Import Częsci samochodowe ul. Rybacka 13, Wrocław

zarejestrowany-uzytkownik

05.12.2019

Placówka

Wrocław, al. Karkonoska 81

Nie zgadzam się (0)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym 07.11.2019 przyjechałem swoim Golfem Sport Van na sprawdzenie zacisków hamulcowych. Zostałem przyjęty bardzo serdecznie przez Kierownika zmiany , który osobiście sprawdził jaki problem występuje i zlecił wykonanie stosownej naprawy. Pana kierownika znam od wielu lat jako bardzo dobrego fachowca posiadającego ogromną wiedzę z branży samochodowej. Pozdrawiam Serdecznie Ryszard Skorupski Oława (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO)

Klient_PMZw

07.11.2019

Placówka

Wrocław, al. Karkonoska 81

Nie zgadzam się (0)
Ku przestrodze dla...
Ku przestrodze dla wszystkich którzy chcą zakupić VW. Moja przygoda z VW Motorpol zaczęła się w 2017 roku kiedy to zakupiłem nową Caravele,po roku użytkowania przy przebiegu 14tyś zostało wymienione koło dwumasowe,niestety nic to nie dało bo przy przebiegu 15tys usterka powróciła i od tego czasu do lipca 2019 auto około 9razy jechało na lawecie do różnych serwisów.Kilka dni przed upływem gwarancji(przy przebiegu około 19tys) odezwał się Motorpol zaraz po tym jak opublikowałem film z nagranie pracy mojego auta,odrazu się odezwali i zostałem zapewniony że wszystkie usterki zostaną usunięte(stuki z okolic skrzyni biegów,migotanie oświetlenia wewnętrznego,zagłębienie w dywaniku od strony kierowcy).Po kilkudniowym pobycie mojego auta w Motorpol zostałem poinformowany że mogę ję odebrać(tym razem wymienili jakieś łożysko w skrzyni biegów,kompletne sprzęgło,akumulator i niby naprawili dywanik)Na dzień dzisiejszy po upływie około 4m wszystkie usterki powróciły a serwis uważa że wszystko jest ok.Malo tego serwis Motorpol nie chce udostępnić mi histori mojego auta(być może mają coś do ukrycia),Cała historia jest opisana na Fcbuku.

Niezweryfikowany Klient_jaGq

01.11.2019

Placówka

Wrocław, al. Karkonoska 81

Nie zgadzam się (0)
Jak zwykle od...
Jak zwykle od lat bardzo dobra obsługa

zalogowany_użytkownik

20.10.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Korzystałem z serwis...
Korzystałem z serwis vw wrocław salonu motorpol, usterki w moim volkswagenie bora zostały naprawione bez zarzuty, stosunek jakości do ceny jak najbardziej pozytywny

zalogowany_użytkownik

03.09.2013

Placówka

Wrocław, Piękna 21

Nie zgadzam się (0)
Miałam przyjemność odwiedzenia...
Miałam przyjemność odwiedzenia tego serwisu z powodu popsucia się klimatyzacji w samochodzie.Szczerze to jestem mocna przerażona obsługą jak i samym wyglądem i porządkiem w tymże salonie. Weszłam do salonu z malutkim dzieckiem na rękach ( 4m ) i na dzień dobry na posadzce była woda na której o mało co się nie poślizgnęłam. Auta poustawiane bardzo blisko siebie ciężko się dosłownie przecisnąć. Brak oznakowania gdzie znajduje się serwis.Siedziało dwóch sprzedawców ale nikt nie wykazał zainteresowania tym bardziej,że małe dziecko trzymałam na rękach. Kiedy udało mi się ogarnąć wzrokiem gdzie jest serwis czekałam 10 minut żeby ktoś w ogóle podszedł Jednym słowem jeden wielki absurd, salon sprzedający tej klasy auta a klient pozostawiony sam sobie. Doradca który podszedł nie przedstawił się nie zaproponował żebym usiadła i od razu nie widząc co się dzieje z autem, powiedział żebym przyjechała w przyszłym tygodniu.Straciłam tylko swój cenny czas. Chętnie zaproponowałabym aby Dekra zajęła się jakością usług w tej firmie.

zalogowany_użytkownik

29.08.2009

Placówka

Wrocław, Piękna 21

Nie zgadzam się (23)

Motorpol

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Motorpol?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.