Unimet

(4.38)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4 z 7)

Sklep UNIMET w...
Sklep UNIMET w Stalowej Woli jest oddziałem firmy głównej z Rzeszowa. Oferowany asortyment rzeczywiście ma związek z nazwą - wszystko co ma związek z metalem można tu zakupić. Zaskakuje ogrom oferty, zarówno materiałów jak i narzędzi. Bardzo trudno jest spotkać osobę, która nie kupiłaby tego po co do sklepu się udała. Można tu nabyć całkiem spore gabarytowo maszyny oraz, również jedną śrubkę czy dwie podkładki. Każdy majsterkowicz, zakład rzemieślniczy lub mała fabryka może traktować placówkę UNIMET jako stałego dostawcę. Widać to wyraźnie po ilości klientów. Codzienną rzeczą jest kolejka przy kasach. Personel jest wystarczająco liczny, dobrze zorientowany w umiejscowieniu poszczególnych towarów, służy pomocą. Ceny są rozsądne i niewygórowane. Zdecydowanie polecam ten sklep, uważam go za najlepszy w branży w Stalowej Woli i okolicach. Jeden minus to zbyt mało miejsc parkingowych i kiepska nawierzchnia otoczenia.

Troglodytes

27.02.2013

Placówka

Stalowa Wola, Energetyków 14A

Nie zgadzam się (1)
Potrzebowałam rękawic ogrodowych...
Potrzebowałam rękawic ogrodowych oraz roboczych, więc pierwszym sklepem który odwiedziłam ,aby je zakupić był Unimet - sklep znajdujący się przy głównej drodze prowadzącej do Stalowej Woli. Przed sklepem znajduje się średniej wielkości parking, ale nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem tam wolnego miejsca. Sklep jest wyposażony w typowo budowlane artykuły, artykuły BHP, wszelkiego rodzaju narzędzia. Podeszliśmy z mężem do stoiska z rękawicami. Podobało mi się ich ułożenie - rozmiarami (od 6 wzwyż), nic nie było poprzekładane do złego pudełka. Ceny pod produktem również były właściwe. Można było wybrać również pomiędzy gorszymi i dobrymi jakościowo (w zależności od ceny). Rozglądnęliśmy się również za kaloszami odpowiednimi dla mnie. Niestety były same duże, męskie rozmiary. Łatwo jest znaleźć drogę do kasy, pomimo wielu rozgałęzień do różnych działów. Obsługa na kasie była bardzo miła, uprzejma.

zezenka

30.05.2012

Placówka

Stalowa Wola, Energetyków 14A

Nie zgadzam się (0)
W sklepie można...
W sklepie można kupić szeroką gamę produktów przemysłowych. W środku jest sporo miejsca i wszystko ułożone tak że łatwo znaleźć potrzebny produkt, a przed budynkiem jest niewielki parking na kilka aut ale nie ma problemów z zaparkowaniem. Pracownicy siedzą na kasie, ale jak się ich poprosi aby pomogli wybrać produkt z różnych firm i doradzili jakie rozwiązanie będzie najlepsze bez problemów podchodzą i mówią co i jak. Ceny są przystępne i jedne z tańszych w okolicy. Po wybraniu produktów w kasie jest się od razu obsługiwany bez żadnych kolejek.

misiek_9

02.02.2012

Placówka

Jasło, Przemysłowa 7

Nie zgadzam się (1)
Duży sklep z...
Duży sklep z materiałami budowlanymi i remontowymi. Pomimo dużej wielkości sklepu jest przed nim niewielki parking, ale rzadko kiedy jest zajęty. Personel pracujący wie jakie produkty sprzedaje i potrafi wytłumaczyć różnice i zalety danego sprzętu. Niestety zwykle nikogo nie ma na sklepie i do tego trzeba prosić o podejście Panów siedzących w kilka osób przy jednej kasie. Ogólnie są cierpliwi i bez problemów pomagają klientowi wybrać odpowiedni produkt. Przy kasach jest krótka kolejka która idzie sprawnie i sama zapłata za towar to kilka minut.

misiek_9

16.12.2011

Placówka

Jasło, Przemysłowa 7

Nie zgadzam się (1)

Unimet

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Unimet?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Świetnie!
Świetnie!