W dniu 18 grudnia 2011 r. o godzinie 20:40 udałam się do pizzeri Leone. Tuż po wejściu do lokalu zostałam miło i uprzejmie powitana przez Panią za ladą. Po krótkiej chwili zostałam zapytana o to co chwiałabym zamówić. Spojrzałam więc na ulotki, które leżały na ladzie i poprosiłam o pizzę Italianę. Zostałam zapytana o wielkość pizzy, więc powiedziałam, że ma być pizza mega 50 cm. Poprosiłam również aby na pizzy zamiast szynki znalazł się kurczak. Poinformowano mnie, że nie ma takiej możliwości ponieważ, zamienić można tyko mięso na mięso. Zdziwiło mnie to bardzo, więc zapytałam, czy szynka, to wg niej nie jest mięso. Kobieta za ladą zaczęła się zastanawiać, ale w między czasie podeszła do mnie druga Pani z obsługi, przeprosiła za koleżankę i powiedziała, że nie ma najmniejszego problemu z zamianą. Zostałam zapytana czy to wszystko, więc odparłam, że nie i domówiłam wodę niegazowaną oraz coca-colę, do których dostałam 2 szklanki. Rachunek został od razu rzucony na ladę, więc wrzuciłam go w torebkę i poszłam na górę usiąść przy stoliku. Tam też zorientowałam się, że zapłaciłam zbyt niski rachunek za pizzę, więc zeszłam na dół wyjaśnić sprawę i okazało się, że Pani obsługująca mnie na samym początku mało, że źle policzyła rachunek, to do tego zamówiła dla mnie inną pizze. Zostałam przeproszona przez obsługę i wróciłam do stolika. Czekając na pizzę sprawdziłam toaletę, w której było bardzo brudno. Zarówno podłoga, jak i sedes oraz umywalka były brudne, a z kosza wysypywały się śmieci i resztki papierosów, panował smród, więc szybko wróciłam do stolika, gdzie było bardzo czysto i pachniało. Pizza została dostarczona do stolika po ponad 35 minutach ale była idealna. Wyglądała i pachniała smakowicie, była gorąca i bardzo pyszna, składniki również się zgadzały. Po konsumpcji jeszcze raz odwiedziłam toaletę, w której nic się nie zmieniło, dalej była brudna i śmierdząca, a następnie udałam się do wyjścia. Przy drzwiach zostałam jeszcze raz przeproszona za zaistniałam sytuację przy kasie, zostałam miło pożegnana i zaproszona do ponownej wizyty. Lokal opuściłam o godzinie 22:00.
Byłam w pizzerii Leone na ul. Dywizji Wołyńskiej w Gdańsku z rodziną. Obsługa bardzo miła, szybko podeszła i podała menu. Kelnerka wyjaśniła nieznane nazwy i przedstawiła z czego składają się potrawy i na czym są smażone.Bardzo mile zaskoczyła nas tak wyczerpująca informacja.Jedynym minusem był czas oczekiwania, nie zostaliśmy o tym poinformowani - a czekaliśmy ok. 1 godziny. Jedzenie było bardzo dobre, przygotowana na świeżych produktach. Lokal elegancki, przestronny,czysty. Można również usiąść na świeżym powietrzu.Po zjedzeniu szybko zabrane naczynia, jednak na zapłatę przyszło nam czekać kolejne 15 minut. Pomimo zgłoszenia kelnerce zaraz po zabraniu naczyń, że prosimy o rachunek.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.