Opinia użytkownika: Kapej
Dotycząca firmy: Glovo
Treść opinii: Korzystam z Glovo i ogólnie oceniam je bardzo dobrze. Aplikacja jest przejrzysta i intuicyjna, dzięki czemu składanie zamówień przebiega szybko i bezproblemowo. Czas dostawy zazwyczaj jest zgodny z podanym w aplikacji, a kurierzy zachowują się uprzejmie. Duża ilość dostępnych restauracji i sklepów daje dużą elastyczność wyboru. Całość oceniam pozytywnie, szczególnie za wygodę i sprawną realizację zamówień.