Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_f6VIX

Dotycząca firmy: ENEL-MED

Treść opinii: Moje doświadczenie z Enel-Med było bardzo dobre. Kontakt przebiegł bez problemów, a obsługa była profesjonalna i rzeczowa.